Charaktery

 

The Recon

Phantom_Recon-1024x837Recon se bude líbit všem, kteří se do boje příliš nehrnou, ale dávají přednost taktickému ostřelování, chcete-li „kempení“, z dostatečné vzdálenosti. Má k dispozici několik odstřelovacích pušek, nebo pro souboje na blízko i SMG zbraně. Recon má možnost se na čas zneviditelnit, nebo proskenovat prostor i skrze zdi a odhalit tak krytí jednotek nepřátelského týmu.

 

 

The Assault

Phantom_Assault-1024x749Assault je tradičně útočná jednotka do přední linie, disponuje slušným arsenálem útočných zbraní. Krom konvenčních zbraní má dvě speciální ability. První z nich je možnost vypalovat protivníky z krytů za pomocí silného zdroje gama záření, protivníci pak nemohou střílet a musí změnit kryt. Druhou abilitou je použítí štítu k zneškodnění nepřátel. Assault vezme do ruky štít, a vysokou rychlostí běží k protivníkovi, kterého srazí na zem. Je to efektivní proti Aegisu, ADS…

The Support

Phantom_Specialist-630x1024Support je podpůrná jednotka, která je pro tým užitečná v několika ohledech. Při přesunech a krytích může lehkým kulometem poskytovat potřebnou podporu. Pro podporu týmu má možnost vypustit elektromagnetický výboj nebo neprůstřelnou bublinu, která všem uvnitř této bubliny poskytuje krytí na nezbytně nutnou dobu.