Is It Over?

66x62tcm21169734Již nějakou tu chvíli GRP nehraji. Nicméně se pořád pohybuji v pozadí a sleduji co se děje. Možná v naději, že se něco stane, UBISoft se chytne za nos a začne konečně na hře pořádně pracovat. Bohužel tomu tak není a nebude…

 

 

Co se děje s webem?

 

Web GRP vypadá posledních pár dní tak nějak stejně. Žádné novinky ohledně patchů, žádný event na Halloween, pouze GC Promo. Už ani neinformují o pravidelných údržbách severů. Poslední avizovaná údržba je ze dne 6.10.2015.

 

GRPweb

 

maintenance

 

Člověk by si možná řekl, že si kluci vzali dovolenou na podzimní prázdniny a Halloween, ale tohle není jediná zvláštní věc.

 

Hraje to ještě někdo?

 

Klesající trend v oblasti hráčů je také patrný již dlouhou dobu. Budete možná namítat, že statistiky ze STEAMu nejsou všechno, a že spousta hráčů STEAM nepoužívá a hru hrají bez něj, ale i tak je to poměrně jasný ukazatel úbytku hráčské základny.

 

GRPstats

 

Kam se všichni poděli? 

Další znepokojivá informace je přímo od zbytku hráčů. Fórum se plní příspěvky s informacemi, že se jim nedostává odezvy ze supportu. Tickety jsou neřešené a nikdo na ně nereaguje.

 

forum3

 

forum4

 

Poslední příspěvek komunitního manažere Qumiho, je ze dne 7.10.2015 a to na ruském fóru hry, kde oznamuje pravidelnou údržbu.

 

qumi

Za pár dní tomu bude měsíc co Qumi naposledy reagoval na fóru. Také poměrně zvláštní a nevídané.

 

Patch 2.2?

Ten se také asi nebude konat. Pouze byly oznámeny informace co všechno bude obsahovat, ale zatím nic. Nebylo sděleno ani přibližné datum vypuštění patche do světa.

Všechny informace o patch 2.2 najdete na oficiálním fóru na tomto Patch 2.2

 

 

 

 

Je opravdu konec?

Zdá se to tak. Žádné reakce od tvůrců hry, pouze stížnosti od hráčů. Smutné.

 

forum1

 

forum2

 

Skutečně to vypadá tak, že je konec. Před několika měsíci jsem říkal, že hra umírá a je jen otázkou času kdy umře úplně. Bohužel to vypadá, že mé proroctví se vyplní a nebude to trvat dlouho. Nicméně pokud servery jakžtakž  běží, hráči mohou ještě hrát.

Je to jako velký výprodej před zavřením krámu. Snažit se ještě vyždímat poslední zbytky $$$ od hráčů aby se ještě trochu zachránili.

Ještě se tady zeptám.. Is it over? Co si o tom myslíte? Napište nám na fórum.