Zbraně

New Weapon Camo

66x62tcm21131716Nelíbí se Vám aktuální výběr Camo na zbraně? Máme pro Vás řešení. V následujících dnech UBIsoft uvolné nové Camo na zbraně, které už vypadá zajímavě.

 

 

Leaf Series

 

Blue Juniper

Blue Junipertcm21142542

 

Sienna

Silencetcm21142550

Iron Bark

Iron Barktcm21142546

Delta Hack

Delta Hacktcm21142543

 

Blue Atlas

Blue Atlastcm21142541

 

 

Death Series

 

Silence

Silencetcm21142550

 

Grave digger

Grave diggertcm21142545

 

Pale Rider

Pale Ridertcm21142548

 

Necrosis

Necrosistcm21142547

 

Extinction

Extinctiontcm21142544

 

The Support zbraně

LMG po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IMk 3 SP NHSuppression2.942568 (+54)82 (+1)72 (-2)40%0.394.5100200
GRO Tier IIM96 SV TRTLong Range2.940600 (+29)8471 (+2)40%0.364.8100200
Tier IM249 Para JGLClose Quarters3.832 (+2)1021 (+51)72 (+2)36 (-3)40%0.34.5100200
Tier IM249 PIP GHOLong Range3.83579084 (+1)66 (+4)40%0.384.5100200
Tier IIL86 SD WARSilenced4.645 (+2)684 (+34)8461 (-3)40%0.44.3100200
Tier IIL86A1 IW ALPOriginal4.643 (+4)720 (+36)7938 (-1)40%0.35330150
Tier IIL86A1 LSW WARSuppression4.645 (+2)859 (+43)69 (+2)18 (+4)40%0.35 (-0.02)330150
Tier IIIMG4 OPMOriginal5.53976879 (+1)45 (+9)40%0.354.5100200
Tier IIIMG4 SV PNLong Range5.54173084 (+1)70 (+4)40%0.384.5100200
Tier IVMG36 SD SCStealth6.34469080 (+2)46 (+7)40%0.354.3100200
Tier IVMG36 KV ACClose Quarters6.3428107242 (+3)40%0.3 (-0.02)330150
Tier IVMG36 KV DPMClose Quarters6.34285372 (+1)36 (+11)40%0.28330150
Tier V6P41 SV TANLong Range7.2655508250 (+2)50%0.41 (-0.02)4.5100200
Tier V6P41 NHOriginal7.259579 (+55)77 (+1)22 (-7)50%0.384.5100200
Tier VIMk 48 SD GRFSStealth846684 (+34)80 (+2)4150%0.384.5100200
Tier VIIPKM SV ARCLong Range8.96360084 (+1)63 (+4)50%0.394.5100200
Tier VIIPKM SV ACLong Range8.96360084 (+1)63 (+4)50%0.394.5100200
Tier VIIIType 95 SD JGLStealth9.746866745660%0.324.3100200
-AK-200MOriginal9.761 (+3)65080 (+14)59 (+1)50%0.44.5100200

LMG po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IMk 3 SP NHSuppression2.9 (-1)42514 (+38)8174 (-2)40% (+10)0.39 (-0.66)4.5 (-0.3)100200
GRO Tier IMk 3 SPSuppression2.5 (-0.1)42540 (+40)8171 (-3)40% (+10)0.39 (-0.71)4.5 (-0.3)100200
GRO Tier IMk 4 CClose Quarters2.5 (-0.1)40600714540% (+10)0.3 (-0.45)4.5 (-0.3)100200
GRO Tier IMk 5 REGOriginal2.5 (-0.1)42450 (+50)7861 (-4)40% (+10)0.35 (-0.6)4.5 (-0.3)100200
GRO Tier IIM96 REGOriginal2.5 (-0.6)38600784740%0.37 (-0.68)4.8 (-2)100200
GRO Tier IIM96 CClose Quarters2.5 (-0.6)36750714340%0.32 (-0.53)4.8 (-2)100200
GRO Tier IIM96 SVLong Range2.5 (-0.6)40600836740%0.38 (-0.77)4.8 (-2)100200
GRO Tier IIM96 SV TRTLong Range2.9 (-1.5)40571846940%0.36 (-0.64)4.8 (-2)100200
Tier 0 / GIMk 5 GIOriginal2.5 (+0.1)40540 (+40)7968 (-2)40% (+10)0.38 (-0.67)4.5 (-0.3)100200
Tier IMk 46 REGOriginal3.4 (-0.3)34970 (-30)78 (+10)31 (+3)40%0.37 (-0.68)3.76 (-1.84)100200
Tier IM249 Para JGLClose Quarters3.8 (-1.2)30970 (-30)7039 (+2)40%0.3 (-0.4)4.5 (-2.3)100200
Tier IM249 ParaClose Quarters3.4 (-0.3)32970 (-30)7136 (+2)40%0.32 (-0.53)4.5 (-2.3)100200
Tier IM249 PIP GHOLong Range3.8 (+0.1)35790 (+40)8362 (-2)40%0.38 (-0.77)4.5 (-2.3)100200
Tier IMK 46 Mod 0Suppression3.4 (-0.3)34850 (-50)7835 (+4)40%0.37 (-0.68)4.5 (-2.3)100200
Tier IMK 46Modmaster Standard3.4 (-0.3)34850 (-50)7835 (+4)40%0.37 (-0.68)4.5 (-2.3)100200
Tier IIL86 SD WARSilenced4.6 (+0.4)43650846440%0.4 (-0.75)4.3 (-0.5)100200
Tier IIL86 SVLong Range4.243650846240%0.38 (-0.57)330150
Tier IIL86A1 IW ALPOriginal4.6 (-1)39684793940%0.35 (-0.4)330150
Tier IIL86A1 IWOriginal4.241650793940%0.35 (-0.45)330150
Tier IIL86Modmaster Standard4.241720793240%0.35 (-0.45)330150
Tier IIL86A1 LSWSuppression4.241775693040%0.35 (-0.45)330150
Tier IIL86A1 LSW WARSuppression4.6 (-1)43816671440%0.37 (-0.58)330150
Tier IIIMG4 REGOriginal5.1 (+0.6)39730 (-45)7845 (+4)40%0.37 (-0.58)4.5 (-2.3)100200
Tier IIIMG4Modmaster Standard5.1 (+0.6)39800 (-25)7839 (+1)40%0.37 (-0.58)4.5 (-2.3)100200
Tier IIIMG4 CClose Quarters5.1 (+0.6)37880 (-5)713040%0.3 (-0.4)4.5 (-2.3)100200
Tier IIIMG4 OPMOriginal5.5 (-0.4)39768 (-48)7836 (+4)40%0.35 (-0.45)4.5 (-2.3)100200
Tier IIIMG4 SPSuppression5.1 (+0.6)39800 (-25)7835 (+2)40%0.35 (-0.55)3.76 (-1.84)100200
Tier IIIMG4 SV PNLong Range5.5 (+1)41730 (-45)8366 (+2)40%0.38 (-0.67)4.5 (-2.3)100200
Tier IVMG36 HLWLong Range6.3 (-0.6)48690 (+40)8358 (-3)40%0.36 (-0.54)330150
Tier IVMG36 SD SCStealth6.3 (-0.6)44690 (+40)7839 (-4)40%0.35 (-0.6)4.3 (-0.5)100200
Tier IVMG36 REGOriginal5.9 (+0.3)44690 (+40)7836 (-4)40%0.33 (-0.42)330150
Tier IVMG36Modmaster Standard5.9 (+0.3)44750 (+50)7831 (-5)40%0.35 (-0.45)330150
Tier IVMG36Long Range5.9 (+0.3)46690 (+40)8360 (-3)40%0.36 (-0.54)330150
Tier IVMG36 KVClose Quarters5.9 (+0.3)42810 (+60)7136 (-4)40%0.3 (-0.3)330150
Tier IVMG36 KV ACClose Quarters6.3 (-0.6)42810 (+60)7239 (-5)40%0.32 (-0.33)330150
Tier IVMG36 KV DPMClose Quarters6.3 (-0.6)42853 (+64)7125 (-6)40%0.28 (-0.17)330150
Tier V6P41 REGOriginal6.8 (-0.2)59550762250%0.38 (-0.72)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41Modmaster Standard6.8 (-0.2)59600761550%0.38 (-0.72)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41 CClose Quarters6.8 (-0.2)57650692050%0.35 (-0.6)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41 SDStealth6.8 (-0.2)59550762550%0.38 (-0.72)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41 SPSuppression6.8 (-0.2)59600761650%0.38 (-0.72)3.76 (-1.84)100200
Tier V6P41 SV TANLong Range7.2 (-1.1)65550824850%0.43 (-0.92)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41 SVLong Range6.8 (-0.2)62550815150%0.41 (-0.84)4.5 (-2.3)100200
Tier V6P41 NHOriginal7.2 (-1.1)59524762950%0.38 (-0.67)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 CClose Quarters7.648 (-1)770 (-5)7137 (+1)50%0.35 (-0.5)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 REGOriginal7.650 (-1)650 (-25)7838 (+3)50%0.38 (-0.62)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48Modmaster Standard7.650 (-1)720 (-5)783150%0.38 (-0.62)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 SDStealth7.653 (-3)670 (-26)7839 (+3)50%0.35 (-0.5)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 SPSuppression7.650 (-1)720 (-5)783150%0.36 (-0.59)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 SVLong Range7.653650 (-25)8361 (+1)50%0.39 (-0.71)4.5 (-2.3)100200
Tier VIMk 48 SD GRFSStealth8 (+0.4)46650 (-25)7841 (+3)50%0.38 (-0.67)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM REGOriginal8.5 (+0.2)60600733450%0.36 (-0.44)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKMModmaster Standard8.5 (+0.2)60650 (+18)7812 (-3)50%0.38 (-0.52)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM CClose Quarters8.5 (+0.2)57700 (+50)7118 (-6)50%0.33 (-0.47)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM SDStealth8.5 (+0.2)60600743750%0.36 (-0.54)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM SPSuppression8.5 (+0.2)60650 (+18)7330 (-2)50%0.34 (-0.51)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM SVLong Range8.5 (+0.2)63600834950%0.39 (-0.71)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM SV ARCLong Range8.9 (+0.6)63600835950%0.39 (-0.81)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIPKM SV ACLong Range8.9 (+0.6)63600835950%0.39 (-0.81)4.5 (-2.3)100200
Tier VIIIType 95 SD JGLStealth9.7 (+0.6)46 (+2)866 (-10)7456 (+1)60%0.32 (-0.28)4.3 (-0.5)100200
-AK-200MOriginal9.7 (+0.8)58650665850% (+40)0.4 (-0.9)4.5 (-0.3)100200

LMG před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IMk 3 SP NHSuppression3.94247633310081761.530%
GRO Tier IMk 3 SPSuppression2.64250035010081741.130%
GRO Tier IMk 4 CClose Quarters2.64060040010071450.7530%
GRO Tier IMk 5 REGOriginal2.64240028010078650.9530%
GRO Tier IIM96 REGOriginal3.13860038010078471.540%
GRO Tier IIM96 CClose Quarters3.13675045010071430.8540%
GRO Tier IIM96 SVLong Range3.14060040010083671.1540%
GRO Tier IIM96 SV TRTLong Range4.4405713811008469140%
Tier IM249 REGOriginal3.734100056710068281.540%
Tier IMk 46 REGOriginal3.734100056710068281.540%
Tier IM249 Para JGLClose Quarters530100050010070370.740%
Tier IM249 ParaClose Quarters3.732100053310071340.8540%
Tier IM249 PIP GHOLong Range3.73575043810083641.1540%
Tier IMK 46 Mod 0Suppression3.73490051010078311.540%
Tier IMK 46Modmaster Standard3.73490051010078311.540%
Tier IMK 46Modmaster CQC3.732100053310071340.8540%
Tier IMK 46Modmaster SV3.73575043810083641.1540%
Tier IIL86 SD WARSilenced5.64365046610084641.1540%
Tier IIL86 SVLong Range4.2436504663084620.9540%
Tier IIL86A1 IW ALPOriginal5.6396844453079390.7540%
Tier IIL86A1 IWOriginal4.2416504443079390.840%
Tier IIL86Modmaster Standard4.2417204923079320.840%
Tier IIL86Modmaster CQC4.2397755043072370.6540%
Tier IIL86Modmaster SV4.243650466308462140%
Tier IIL86A1 LSWSuppression4.2417755303069300.840%
Tier IIL86A1 LSW WARSuppression5.6438165853067140.9540%
Tier IIIMG4 REGOriginal4.53977550410078410.9540%
Tier IIIMG4Modmaster Standard4.53982553610078380.9540%
Tier IIIMG4Modmaster CQC4.53788554610071300.740%
Tier IIIMG4Modmaster SV4.54177553010083641.140%
Tier IIIMG4 CClose Quarters4.53788554610071300.740%
Tier IIIMG4 OPMOriginal5.93981653010078320.840%
Tier IIIMG4 SPSuppression4.53982553610078330.940%
Tier IIIMG4 SV PNLong Range4.54177553010083641.540%
Tier IVMG36 HLWLong Range6.9486505203083610.940%
Tier IVMG36 SD SCStealth6.94465047710078430.9540%
Tier IVMG36 REGOriginal5.6446504773078400.7540%
Tier IVMG36Modmaster Standard5.6447005133078360.840%
Tier IVMG36Modmaster CQC5.6427505253071280.640%
Tier IVMG36Modmaster SV5.6466504983083630.9540%
Tier IVMG36 KVClose Quarters5.6427505253071400.640%
Tier IVMG36 KV ACClose Quarters6.9427505253072440.6540%
Tier IVMG36 KV DPMClose Quarters6.9427895523071310.4540%
Tier V6P41 REGOriginal75955054110076221.150%
Tier V6P41Modmaster Standard75960059010076151.150%
Tier V6P41Modmaster CQC75765061810069200.9550%
Tier V6P41Modmaster SV76255056810081511.2550%
Tier V6P41 CClose Quarters75765061810069200.9550%
Tier V6P41 SDStealth75955054110076251.150%
Tier V6P41 SPSuppression75960059010076161.150%
Tier V6P41 SV TANLong Range8.36555059610082481.3550%
Tier V6P41 SVLong Range76255056810081511.2550%
Tier V6P41 NHOriginal8.35952451510076291.550%
Tier VIMk 48 CClose Quarters7.64977563310071360.8550%
Tier VIMk 48 Mod 1Original7.6516755741007835150%
Tier VIMk 48 REGOriginal7.6516755741007835150%
Tier VIMk 48Modmaster Standard7.6517256161007831150%
Tier VIMk 48Modmaster CQC7.64977563310071230.7550%
Tier VIMk 48Modmaster SV7.65367559610083601.150%
Tier VIMk 48 SDStealth7.6516755741007838150%
Tier VIMk 48 SPSuppression7.65172561610078310.9550%
Tier VIMk 48 SVLong Range7.65367559610083601.150%
Tier VIMk 48 SD GRFSStealth7.64667551810078381.550%
Tier VIIPKM REGOriginal8.36060060010073340.850%
Tier VIIPKMModmaster Standard8.36063263210078150.950%
Tier VIIPKMModmaster CQC8.35765061810071240.850%
Tier VIIPKMModmaster SV8.36360063010083491.150%
Tier VIIPKM CClose Quarters8.35765061810071240.850%
Tier VIIPKM SDStealth8.36060060010074370.950%
Tier VIIPKM SPSuppression8.36063263210073320.8550%
Tier VIIPKM SVLong Range8.36360063010083491.150%
Tier VIIPKM SV ARCLong Range8.36360063010083591.250%
-AK-200MOriginal8.95865062810066581.310%
Tier VIIIType 95 SD JGLStealth9.14487664210074550.660%

Shotguns po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters2.9176 (+8)116 (+6)11 (+4)49 (-3)0%0.166832
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression2.9152 (+8)116 (+6)11 (+4)73 (-1)0%0.212.6636
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression2.91521101176 (+2)0%0.23 (-0.02)2.6636
Tier IPM5 HLWOriginal3.81928014 (+2)610%0.252.6630
Tier IPM5-350 NHClose Quarters3.8176105 (+10)11 (+2)53 (-4)0%0.182.6630
Tier IIM1014 AEOriginal4.617616012 (+3)52 (+2)0%0.255.5763
Tier IIM1014 SV GHOLong Range4.616816017 (+1)61 (+5)0%0.245.5763
Tier IIM1014 SV WARShotgun4.6176 (+8)168 (+8)1663 (-2)0%0.245.5763
Tier IIM1014 WAROriginal4.616816812 (+3)51 (+4)0%0.25 (-0.02)5.5763
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters5.5200 (+8)89 (+5)959 (-2)0%0.229.81236
Tier IIINS2000 DPMOriginal5.522463 (+3)11 (+2)63 (-2)0%0.25 (-0.02)9.81236
Tier IIINS2000 SD SCStealth5.51926015 (+2)77 (+3)0%0.259.81236
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters6.31762118 (+2)39 (+10)0%0.25654
Tier IVModel 10a SP TANSuppression6.31921701137 (+2)0%0.25 (-0.02)4.4666
Tier IVModel 10a SV PNLong Range6.319214014 (+2)57 (+6)0%0.265666
Tier VKPS-12 SD TRTStealth7.2168190 (+9)1161 (+2)0%0.212.8864
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range8224105 (+5)17 (+1)580%0.246832
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters8.91682508 (+2)55 (+5)0%0.2231060
Tier VIIM3A1 C ACClose Quarters8.91682508 (+2)55 (+5)0%0.2231060
Tier VIIICAWS SD JGLStealth9.719222713460%0.231060

Shotguns po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag Size
GRO Tier IM500 TacticalSpecial2.9 (-0.1)184100 (+30)1263 (-11)0%0.21 (-0.39)6,08
GRO Tier IM500 REGOriginal2.5 (-0.5)18480 (+20)1263 (-10)0%0.25 (-0.45)6,08
GRO Tier IM500 CClose Quarters2.5 (-0.5)176 (+8)110 (+40)949 (-19)0%0.18 (-0.37)6,08
GRO Tier IM500 SVLong Range2.5 (-0.5)19280 (+20)1665 (-9)0%0.24 (-0.46)6,08
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters2.9 (-0.7)168 (+8)110 (+40)752 (-17)0%0.16 (-0.29)6,08
GRO Tier IIPentagun REGOriginal2.5 (-0.3)176 (+8)100 (+30)952 (-15)0%0.24 (-0.46)6,08
GRO Tier IIPentagun SDStealth2.5 (-1.1)15211010600%0.25 (-0.7)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression2.9 (-1.3)1441107740%0.21 (-0.59)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SPSuppression2.5 (-1.1)1521109730%0.23 (-0.62)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression2.9 (-1.3)15211011740%0.25 (-0.75)2.6 (-2.2)6
Tier 0 / GIM500 GIOriginal2.5 (-0.3)176 (+8)100 (+30)952 (-15)0%0.24 (-0.46)6,08
Tier IPM5 REGOriginal3.4 (-0.5)1848012620%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5Modmaster Standard3.4 (-0.5)1848612600%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5 HLWOriginal3.8 (-0.8)1928012610%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5 SPSuppression3.4 (-0.5)184869680%0.23 (-0.32)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5-350Close Quarters3.4 (-0.5)1761009530%0.18 (-0.27)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5-350 NHClose Quarters3.8 (-0.8)176959570%0.18 (-0.27)2.6 (-0.2)6
Tier IIM1014 AEOriginal4.6 (-1)176160950 (-4)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014 REGOriginal4.2 (-0.8)1601601254 (-5)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014Modmaster Standard4.2 (-0.8)1601801249 (-5)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014 CClose Quarters4.2 (-0.8)152200942 (-6)0%0.18 (-0.27)41764,07
Tier IIM1014 SDStealth4.2 (-0.8)1521801351 (-5)0%0.23 (-0.47)41764,07
Tier IIM1014 SV GHOLong Range4.6 (-1)168 (+8)1601656 (-4)0%0.24 (-0.51)41764,07
Tier IIM1014 SV WARShotgun4.6 (-0.4)168 (+8)1601665 (-4)0%0.24 (-0.46)41764,07
Tier IIM1014 WAROriginal4.6 (-1)168168947 (-5)0%0.27 (-0.53)41764,07
Tier IIINS2000 REGOriginal5.1 (-1.6)208 (-16)6012650%0.25 (-0.45)41860,012
Tier IIINS2000Modmaster Standard5.1 (-1.6)208 (-16)7012590%0.25 (-0.45)41860,012
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters5.5 (-1.9)192 (-16)849610%0.22 (-0.33)41860,012
Tier IIINS2000 CClose Quarters5.1 (-1.6)200 (-16)809610%0.22 (-0.33)41860,012
Tier IIINS2000 DPMOriginal5.5 (-1.9)224 (-16)609650%0.27 (-0.53)41860,012
Tier IIINS2000 SD SCStealth5.5 (-1.9)192 (-16)6013740%0.25 (-0.55)41860,012
Tier IIINS2000 SPSuppression5.1 (-1.6)208 (-16)709690%0.25 (-0.35)8,012
Tier IVModel 10a REGOriginal5.9 (-1.1)184 (+8)1409490%0.25 (-0.45)5,06
Tier IVModel 10aModmaster Standard5.9 (-1.1)184 (+8)170 (+10)939 (-3)0%0.25 (-0.45)5,06
Tier IVModel 10a CClose Quarters5.9 (-1.1)176 (+8)200 (+20)639 (-6)0%0.22 (-0.33)5,06
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters6.3 (-1.3)176 (+8)211 (+22)629 (-7)0%0.2 (-0.25)5,06
Tier IVModel 10a SP TANSuppression6.3 (-1.3)192 (+8)170 (+10)1135 (-4)0%0.27 (-0.43)41733,06
Tier IVModel 10a SPSuppression5.9 (-1.1)184 (+8)170 (+10)939 (-3)0%0.25 (-0.35)41733,06
Tier IVModel 10a SV PNLong Range6.3 (-1.3)192 (+8)14012510%0.26 (-0.54)5,06
Tier VKPS-12 REGOriginal6.8 (-0.5)1761609610%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12Modmaster Standard6.8 (-0.5)176190 (+10)954 (-3)0%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 CClose Quarters6.8 (-0.5)168220 (+20)644 (-5)0%0.22 (-0.33)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SDStealth6.8 (-0.5)168190 (+10)1057 (-2)0%0.23 (-0.42)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SD TRTStealth7.2 (-0.8)168181 (+10)1159 (-2)0%0.21 (-0.39)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SPSuppression6.8 (-0.5)176190 (+10)1254 (-3)0%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SVLong Range6.8 (-0.5)18416016630%0.24 (-0.41)2.8 (-1)8
Tier VISPAS 12 REGOriginal7.6 (-0.2)20810012470%0.25 (-0.45)6,08
Tier VISPAS 12Modmaster Standard7.6 (-0.2)20810912420%0.25 (-0.45)6,08
Tier VISPAS 12 CClose Quarters7.6 (-0.2)2001209350%0.18 (-0.27)6,08
Tier VISPAS 12 SDStealth7.6 (-0.2)20810013490%0.25 (-0.5)6,08
Tier VISPAS 12 SPSuppression7.6 (-0.2)20810912420%0.23 (-0.42)6,08
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range8 (+0.2)22410016580%0.24 (-0.66)6,08
Tier VISPAS 12 SVLong Range7.6 (-0.2)22410016490%0.26 (-0.49)6,08
Tier VIIM3A1 REGOriginal8.5176200955 (+5)0%0.23 (-0.37)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1Modmaster Standard8.5176230 (+10)936 (+5)0%0.25 (-0.45)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 CClose Quarters8.5168250 (+10)641 (+4)0%0.22 (-0.43)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters8.9 (-0.2)168250 (+10)650 (+4)0%0.22 (-0.58)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 C ACClose Quarters8.9 (-0.2)168250 (+10)650 (+4)0%0.22 (-0.58)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SDStealth8.5176230 (+10)1051 (+3)0%0.23 (-0.52)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SPSuppression8.5176230 (+10)1249 (+4)0%0.23 (-0.37)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SVLong Range8.51842001658 (+5)0%0.24 (-0.41)3 (-0.8)10
Tier VIIICAWS SD JGLStealth9.7 (+0.4)192227 (+21)1346 (-5)0%0.2 (-0.2)3 (-0.8)10

Shotguns před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IM500 TacticalSpecial318470215812740.60%
GRO Tier IM500 REGOriginal318460184812730.70%
GRO Tier IM500 CClose Quarters31687019689680.550%
GRO Tier IM500 SVLong Range319260192816740.70%
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters3.61607018787690.450%
GRO Tier IIPentagun REGOriginal3.615212030469550.90%
GRO Tier IIPentagun SDStealth3.6152110279610600.950%
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression4.214411026467740.80%
GRO Tier IIPentagun SPSuppression3.615211027969730.850%
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression4.21521102796117410%
Tier IPM5 REGOriginal3.918480 (-7%)24561262 (+3%)0.70%
Tier IPM5Modmaster Standard3.918486264612600.70%
Tier IPM5Modmaster CQC3.917610029369530.450%
Tier IPM5Modmaster SV3.919280256616640.750%
Tier IPM5 HLWOriginal4.619280 (-7%)25661261 (+5%)0.70%
Tier IPM5 SPSuppression3.91848626469680.550%
Tier IPM5-350Close Quarters3.917610029369530.450%
Tier IPM5-350 NHClose Quarters4.61769527969570.450%
Tier IIM1014 AEOriginal5.617616046979540.70%
Tier IIM1014 REGOriginal5160160427712590.70%
Tier IIM1014Modmaster Standard5160180480712540.70%
Tier IIM1014Modmaster CQC515220050779480.450%
Tier IIM1014Modmaster SV5160160427716600.70%
Tier IIM1014 CClose Quarters515220050779480.450%
Tier IIM1014 SDStealth5152180456713560.70%
Tier IIM1014 SV GHOLong Range5.6160160427716600.750%
Tier IIM1014 SV WARShotgun5.6160160427716690.70%
Tier IIM1014 WAROriginal5.616816847079520.80%
Tier IIINS2000 REGOriginal6.7224602241212650.70%
Tier IIINS2000Modmaster Standard6.7224702611212590.70%
Tier IIINS2000Modmaster CQC6.721680288129610.550%
Tier IIINS2000Modmaster SV6.7240602401216670.750%
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters7.420884291129610.550%
Tier IIINS2000 CClose Quarters6.721680288129610.550%
Tier IIINS2000 DPMOriginal7.424060240129650.80%
Tier IIINS2000 SD SCStealth7.4208602081213740.80%
Tier IIINS2000 SPSuppression6.722470261129690.60%
Tier IVModel 10a REGOriginal717614041169490.70%
Tier IVModel 10aModmaster Standard717616046969420.70%
Tier IVModel 10aModmaster CQC716818050466450.550%
Tier IVModel 10aModmaster SV7184140429612510.80%
Tier IVModel 10a CClose Quarters716818050466450.550%
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters7.616818952966360.450%
Tier IVModel 10a SP TANSuppression7.6184160491611390.70%
Tier IVModel 10a SPSuppression717616046969420.60%
Tier IVModel 10a SV PNLong Range7.6184140429612510.80%
Tier VKPS-12 REGOriginal7.317616046989610.60%
Tier VKPS-12Modmaster Standard7.317618052889570.60%
Tier VKPS-12Modmaster CQC7.316820056086490.550%
Tier VKPS-12Modmaster SV7.3184160491812630.650%
Tier VKPS-12 CClose Quarters7.316820056086490.550%
Tier VKPS-12 SDStealth7.3168180504810590.650%
Tier VKPS-12 SD TRTStealth8168171479811610.60%
Tier VKPS-12 SPSuppression7.3176180528812570.60%
Tier VKPS-12 SVLong Range7.3184160491816630.650%
Tier VISPAS 12 REGOriginal7.8208100347812470.70%
Tier VISPAS 12Modmaster Standard7.8208109378812420.70%
Tier VISPAS 12Modmaster CQC7.820012040089350.450%
Tier VISPAS 12Modmaster SV7.8224100373816490.750%
Tier VISPAS 12 CClose Quarters7.820012040089350.450%
Tier VISPAS 12 SDStealth7.8208100347813490.750%
Tier VISPAS 12 SPSuppression7.8208109378812420.650%
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range7.8224100373816580.90%
Tier VISPAS 12 SVLong Range7.8224100373816490.750%
Tier VIIM3A1 REGOriginal8.5176190557109530.60%
Tier VIIM3A1Modmaster Standard8.5176200587109380.70%
Tier VIIM3A1Modmaster CQC8.5168220616106420.550%
Tier VIIM3A1Modmaster SV8.51841905831012550.650%
Tier VIIM3A1 CClose Quarters8.5168220616106420.650%
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters9.1168220616106510.80%
Tier VIIM3A1 SDStealth8.51762005871010530.750%
Tier VIIM3A1 SPSuppression8.51762005871012500.60%
Tier VIIM3A1 SVLong Range8.51841905831016550.650%
Tier VIIiCAWS SD JGLSuppression9.31922066591013510.40%

Pistols po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.137 (+2)4216268 (+2)0%0.12.21236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.137421 (+40)63 (+1)66 (-3)0%0.12.21236
Tier ITR-1 HLWOriginal6.63645063 (+1)61 (+1)10%0.12.21560
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.4315006662 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.12.22040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.4335006657 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIIP-45 DPMOriginal8434006360 (+1)0%0.1 (-0.02)2.21545
Tier IIIP-45 TRTOriginal841400 (+19)6366 (+3)0%0.082.21545
Tier IVRedhawk AEOriginal8.66628067 (+2)57 (+2)10%0.12.4642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.66329567 (+2)56 (+4)10%0.1 (-0.02)2.4642
Tier VPX4 JGLOriginal946 (+3)421 (+21)63 (+2)57 (-2)0%0.082.21442
Tier VPX4 OPMOriginal94642163 (+1)57 (+8)0%0.082.21442
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.12.4642

Pistols po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IP250 AGSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IP250 AUSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45Original4.93740062660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.13542162660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.13738162690%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier 0 / GIP250Original2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier ITR-1Original5.335450626210%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier ITR-1 HLWOriginal6.636450626010%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier IIFiveseveNOriginal6.231500655860%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.431500666060%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.433500665560%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIIP-45Original6.84140062610%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 DPMOriginal84340063590%0.12 (-0.18)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 TRTOriginal84138163630%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1545
Tier IVRedhawkOriginal7.460280676010%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk AEOriginal8.666280655510%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.663295655210%0.12 (-0.18)2.4 (-0.4)642
Tier VPX4Original7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 JGLOriginal94340061590%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 LEFSpecial7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 OPMOriginal94642162490%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VI45TOriginal8.14450065570%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier VIWild BoarOriginal8.271250676510%0.1 (-0.2)3 (-0.8)642
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier VIIModel 29Original8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642

Pistols před patchem 1.2

PistolTierGun ScoreDPSDamageFire RateAccuracyControlReady timeCapacityRPGC
P25012.42412950062650.2122000100
P250 Silver102082550062650.2122000100
P250 Gold102082550062650.2122000100
USP 4524.92463740062660.2125000250
USP 45 ALP202173142162660.21200
USP 45 NH202033238162690.21200
TR-135.32623545062620.2158000400
TR-1 HLW36.62703645062600.21500
FiveSeveN46.22583150065580.32011000550
FiveSeveN AC402332850066600.42000
FiveSeveN SC47.42753350065620.32034000850
FiveSeveN TAN402332850066600.42000
P-4556.82734140062610.21514000700
P-45 DPM502533840063590.312400001000
P45 TRT502403640062610.21500
Redhawk67.42806028067600.2617000850
Redhawk AE602665728065550.2600
Redhawk WAR68.63096329565520.3600
PX477.73064640062560.214200001000
PX4 JGL792864340061590.11400
PX4 OPM702804042162490.114520001300
PX4 LEF702664040062560.214200001000
45T88.13664450065570.215230001150
Wild Boar802586225067650.3600
Model 2998.33106927070590.26640001600
M29 ARC98.33106927070590.26640001600

The Recon zbraně

SMG po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IMP5K OPMClose Quarters2.93094767 (+1)34 (+11)10%0.062.230150
GRO Tier IMP5SD-N2 TANStealth2.9328207442 (+1)10%0.13 (-0.02)2.230150
GRO Tier IIOC-14 4A03 TANStealth2.9347507646 (+1)40%0.16 (-0.02)2.230180
Tier IPP2000 SD HLWStealth3,83575069 (+1)49 (+1)10%0,112,230210
Tier IIMP7 SD TRTStealth4.629870 (+41)6946 (+4)10%0.092.230150
Tier IIMP7 SV SCLong Range4.63281074 (+1)54 (+6)10%0.132.440200
Tier IIIPP-19 SV GHOLong Range5.54759076 (+1)47 (+7)10%0.142.553159
Tier IIIPP-19 NHOriginal5.545621 (+59)74 (+1)38 (-5)10%0.132.553159
Tier IVMP9 C OPMClose Quarters6.33793767 (+1)21 (+13)10%0.062.230150
Tier IVMP9 DPMOriginal6.33778966 (+2)46 (+4)10%0.12 (-0.02)2.230150
Tier IVMP9 SD JGLStealth6.339 (+2)853 (+43)74 (+2)33 (-3)10%0.112.230150
Tier IVMP9 SP PNSuppression6.339810743010%0.132.230225
Tier VP90 C ACClose Quarters7.2369006727 (+4)40%0.13 (-0.02)2.550150
Tier VP90 SD ALPStealth7.236 (+2)8746835 (+4)40%0.142.550150
Tier VP90 SD WARStealth7.240830733740%0.162.550150
Tier VP90 WAROriginal7.24476070 (+2)34 (+4)40%0.152.550150
Tier VICBJ-MS SP GRFSSuppression849663 (+33)74 (+1)3150%0.153100200
Tier VIIM960 C ARCClose Quarters8.94183069 (+1)34 (+7)50%0.092.550150
Tier VIIM960 C ACClose Quarters8.94183069 (+1)34 (+7)50%0.092.550150
Tier VIIICPW SD JGLStealth9.7371031683940%0.092.550150
-AKS-200ROriginal9.75470063 (+16)10 (+5)50%0.082.230180

SMG po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IMP5 REGOriginal2.5 (-0.3)31 (+1)750 (+50)7346 (-4)10%0.15 (-0.45)2.2 (-0.6)30150
GRO Tier IMP5KClose Quarters2.5 (-0.3)30 (+2)900663410%0.08 (-0.27)2.2 (-0.6)30150
GRO Tier IMP5K OPMClose Quarters2.9 (-1)30 (+2)947662310%0.06 (-0.14)2.2 (-0.6)30150
GRO Tier IMP5SD-N2 TANStealth2.9 (-1)32820 (+20)7441 (-1)10%0.15 (-0.5)2.2 (-0.6)30150
GRO Tier IMP5SD-N2Stealth2.5 (-0.3)31820 (+20)7344 (-1)10%0.13 (-0.47)2.2 (-0.6)30150
GRO Tier IIOC-14 4A01Close Quarters2.5 (-1.5)30800664640%0.12 (-0.33)2.2 (-0.6)30180
GRO Tier IIOC-14 REGOriginal2.5 (-1.5)30750714140%0.14 (-0.41)2.2 (-0.6)30180
GRO Tier IIOC-14 4A03 TANStealth2.9 (-2.2)34750764540%0.18 (-0.57)2.2 (-0.6)30180
GRO Tier IIOC-14 4A03Stealth2.5 (-1.5)32750754840%0.16 (-0.54)2.2 (-0.6)30180
Tier 0 / GIMP5 GIOriginal2.5 (-0.1)30 (+2)750 (+50)7147 (-4)10%0.14 (-0.46)2.2 (-0.6)30150
Tier IPP2000 REGOriginal3.4 (-1.4)33750684810%0.11 (-0.34)2.2 (-0.6)30210
Tier IPP2000Modmaster Standard3.4 (-1.4)33775684610%0.11 (-0.34)2.2 (-0.6)30210
Tier IPP2000 CClose Quarters3.4 (-1.4)32800663310%0.08 (-0.27)2.2 (-0.6)30210
Tier IPP2000 SDStealth3.4 (-1.4)33750685010%0.11 (-0.39)2.2 (-0.6)30210
Tier IPP2000 SD HLWStealth3.8 (-2.1)35750684810%0.11 (-0.34)2.2 (-0.6)30210
Tier IIMP7 REGOriginal4.2 (-1)33810 (-40)6841 (+3)10% (-50)0.11 (-0.34)2.2 (-0.6)30150
Tier IIMP7Modmaster Standard4.2 (-1)33870 (-53)6837 (+4)10% (-50)0.11 (-0.34)2.2 (-0.6)30150
Tier IIMP7 CClose Quarters4.2 (-1)31950661710% (-50)0.08 (-0.27)2.2 (-0.6)30150
Tier IIMP7 SDStealth4.2 (-1)29870 (-53)6839 (+3)10% (-50)0.11 (-0.39)2.2 (-0.6)30150
Tier IIMP7 SD TRTStealth4.6 (-1.7)29829 (-50)6942 (+3)10% (-50)0.09 (-0.26)2.2 (-0.6)30150
Tier IIMP7 SV SCLong Range4.6 (-1.7)32810 (-40)7348 (+2)10% (-50)0.13 (-0.52)2.4 (-0.4)40200
Tier IIIPP-19 REGOriginal5.1 (-0.6)45590 (-10)7338 (+1)10%0.13 (-0.47)2.5 (-0.3)53159
Tier IIIPP-19Modmaster Standard5.1 (-0.1)45640 (-10)7333 (+1)10%0.13 (-0.47)2.5 (-0.3)53159
Tier IIIPP-19 SDStealth5.1 (-0.6)44640 (-10)7326 (+1)10%0.11 (-0.49)2.5 (-0.3)53159
Tier IIIPP-19 SPSuppression5.1 (-0.6)45640 (-10)7333 (+1)10%0.13 (-0.47)2.22 (-0.18)53159
Tier IIIPP-19 SV GHOLong Range5.5 (-0.2)47590 (-10)7540 (+1)10%0.14 (-0.51)2.5 (-0.3)53159
Tier IIIPP-19 NHOriginal5.5 (-1.3)45562 (-9)7343 (+1)10%0.13 (-0.42)2.5 (-0.3)53159
Tier IVMP9 REGOriginal5.9 (-0.1)37750 (-50)6642 (+4)10%0.12 (-0.43)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9Modmaster Standard5.9 (-0.1)39810 (-40)7330 (+3)10%0.15 (-0.55)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 CClose Quarters5.9 (-0.1)37890 (-10)662010%0.08 (-0.37)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 C OPMClose Quarters6.3 (-0.8)37937 (-10)668 (+1)10%0.06 (-0.24)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 DPMOriginal6.3 (-0.8)37789 (-53)6442 (+4)10%0.14 (-0.46)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 SD JGLStealth6.3 (-0.8)37810 (-40)7236 (+3)10%0.11 (-0.44)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 SDStealth5.9 (-0.1)39810 (-40)7332 (+3)10%0.13 (-0.57)2.2 (-0.6)30150
Tier IVMP9 SP PNSuppression6.3 (-0.8)39810 (-40)7430 (+4)10%0.13 (-0.47)2.2 (-0.6)30225
Tier VP90 REGOriginal6.8 (-0.1)36760 (-40)6631 (+3)40% (-20)0.13 (-0.32)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90Modmaster Standard6.8 (-0.1)38830 (-20)6828 (+2)40% (-20)0.14 (-0.36)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 CClose Quarters6.8 (-0.1)36900661940% (-20)0.13 (-0.32)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 C ACClose Quarters7.2 (-0.8)36900672340% (-20)0.15 (-0.4)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 SD ALPStealth7.2 (-0.8)34 (-2)874 (-21)6831 (+1)40% (-20)0.14 (-0.41)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 SDStealth6.8 (-0.1)36 (-2)830 (-20)6831 (+2)40% (-20)0.14 (-0.41)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 SD WARStealth7.2 (-0.8)40 (-2)830 (-20)7337 (+2)40% (-20)0.16 (-0.49)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 SPSuppression6.8 (-0.1)36830 (-20)6625 (+2)40% (-20)0.13 (-0.32)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 SVLong Range6.8 (-0.1)40760 (-40)7037 (+3)40% (-20)0.15 (-0.4)2.5 (-0.3)50150
Tier VP90 WAROriginal7.2 (-0.8)44760 (-40)6830 (+3)40% (-20)0.15 (-0.4)2.5 (-0.3)50150
Tier VICBJ-MS REGOriginal7.6 (+0.1)49575733150%0.13 (-0.42)2.2 (-0.6)30180
Tier VICBJ-MSModmaster Standard7.6 (+0.1)49630732450%0.13 (-0.42)2.2 (-0.6)30180
Tier VICBJ-MS CClose Quarters7.6 (+0.1)47700661350%0.08 (-0.27)2.2 (-0.6)30180
Tier VICBJ-MS SDStealth7.6 (+0.1)49630732750%0.13 (-0.47)2.2 (-0.6)30180
Tier VICBJ-MS SP GRFSSuppression8 (+0.5)49630733150%0.15 (-0.7)3 (+0.2)100200
Tier VICBJ-MS SPSuppression7.6 (+0.1)49630742450%0.13 (-0.42)2.2 (-0.6)30270
Tier VICBJ-MS SVLong Range7.6 (+0.1)51575753350%0.14 (-0.46)2.2 (-0.6)30180
Tier VIIM960 REGOriginal8.5 (+0.1)43710 (+10)7042 (-1)50% (+40)0.14 (-0.26)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960Modmaster Standard8.5 (+0.1)43760 (+10)7527 (-1)50% (+40)0.16 (-0.34)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 CClose Quarters8.5 (+0.1)41830 (-20)6818 (+2)50% (+40)0.09 (-0.26)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 C ARCClose Quarters8.9 (+0.5)41830 (-20)6827 (+2)50% (+40)0.09 (-0.36)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 C ACClose Quarters8.9 (+0.5)41830 (-20)6827 (+2)50% (+40)0.09 (-0.36)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 CarbineLong Range8.5 (+0.1)45710 (+10)734550% (+40)0.13 (-0.37)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 SDStealth8.5 (+0.1)43710 (+10)714550% (+40)0.14 (-0.41)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIM960 SPSuppression8.5 (+0.1)43760 (+10)7038 (-1)50% (+40)0.12 (-0.33)2.5 (-0.3)50150
Tier VIIICPW SD JGLStealth9.7 (+0.6)371031683940%0.09 (-0.36)2.5 (-0.3)50150
-AKS-200ROriginal9.7 (+0.8)54 (-3)70047550% (+40)0.08 (-0.47)2.2 (-0.6)30180

SMG před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IMP5 REGOriginal2.8307003503073500.610%
GRO Tier IMP5KClose Quarters2.8289004203066340.3510%
GRO Tier IMP5K OPMClose Quarters3.9289474423066230.210%
GRO Tier IMP5SD-N2 TANStealth3.9328004273074420.6510%
GRO Tier IMP5SD-N2Stealth2.8318004133073450.610%
GRO Tier IIOC-14 4A01Close Quarters4308004003066460.4540%
GRO Tier IIOC-14 REGOriginal4307503753071410.5540%
GRO Tier IIOC-14 4A03 TANStealth5.1347504253076450.7540%
GRO Tier IIOC-14 4A03Stealth4327504003075480.740%
Tier IPP2000 REGOriginal4.8337504133068480.4510%
Tier IPP2000Modmaster Standard4.8337754263068460.4510%
Tier IPP2000Modmaster CQC4.8328004273066330.3510%
Tier IPP2000Modmaster SV4.8357504383070500.510%
Tier IPP2000 CClose Quarters4.8328004273066330.3510%
Tier IPP2000 SDStealth4.8337504133068500.510%
Tier IPP2000 SD HLWStealth5.9357504383068480.4510%
Tier IIMP7 REGOriginal5.2338504683068380.4560%
Tier IIMP7Modmaster Standard5.2339235083068330.4560%
Tier IIMP7Modmaster CQC5.2319504913066170.3560%
Tier IIMP7Modmaster SV5.2348504823070410.560%
Tier IIMP7 CClose Quarters5.2319504913066170.3560%
Tier IIMP7 SDStealth5.229923 (+9%)446306836 (-12%)0.560%
Tier IIMP7 SD TRTStealth6.3298794253069390.3560%
Tier IIMP7 SV SCLong Range6.3328504534073460.6560%
Tier IIIPP-19 REGOriginal5.7456004505373370.610%
Tier IIIPP-19Modmaster Standard5.2456504885373320.610%
Tier IIIPP-19Modmaster CQC5.2427004905371140.510%
Tier IIIPP-19Modmaster SV5.2476004705375390.6510%
Tier IIIPP-19 SDStealth5.7446504775373250.610%
Tier IIIPP-19 SPSuppression5.7456504885373320.610%
Tier IIIPP-19 SV GHOLong Range5.7476004705375390.6510%
Tier IIIPP-19 NHOriginal6.8455714285373420.5510%
Tier IVMP9 REGOriginal637800 (-11%)493306638 (+23%)0.5510%
Tier IVMP9Modmaster Standard6399005853073220.710%
Tier IVMP9Modmaster CQC6379005553066200.4510%
Tier IVMP9Modmaster SV6418505813075290.7510%
Tier IVMP9 CClose Quarters6379005553066200.4510%
Tier IVMP9 C OPMClose Quarters7.137947584306670.310%
Tier IVMP9 DPMOriginal7.1378425193064380.610%
Tier IVMP9 SD JGLStealth7.1378505243072330.5510%
Tier IVMP9 SDStealth6398505533073290.710%
Tier IVMP9 SP PNSuppression7.1398505533073240.610%
Tier VP90 REGOriginal6.938 (+6%)8005065068 (+3%)31 (+11%)0.5 (+11%)60%
Tier VP90Modmaster Standard6.9388505385068260.560%
Tier VP90Modmaster CQC6.9369005405066190.4560%
Tier VP90Modmaster SV6.9408005335070340.5560%
Tier VP90 CClose Quarters6.9369005405066190.4560%
Tier VP90 C ACClose Quarters8369005405067230.5560%
Tier VP90 SD ALPStealth8368955375068300.5560%
Tier VP90 SDStealth6.9388505385068290.5560%
Tier VP90 SD WARStealth0428505955073350.6560%
Tier VP90 SPSuppression6.938 (+6%)8505385068 (+3%)26 (+13%)0.5 (+11%)60%
Tier VP90 SVLong Range6.9408005335070340.5560%
Tier VP90 WAROriginal8448005875068270.5560%
Tier VICBJ-MS REGOriginal7.5495754703073310.5550%
Tier VICBJ-MSModmaster Standard7.5496305153073240.5550%
Tier VICBJ-MSModmaster CQC7.5477005483066130.3550%
Tier VICBJ-MSModmaster SV7.5515754893075330.650%
Tier VICBJ-MS CClose Quarters7.5477005483066130.3550%
Tier VICBJ-MS SDStealth7.5496305153073270.650%
Tier VICBJ-MS SP GRFSSuppression7.54963051510073310.8550%
Tier VICBJ-MS SPSuppression7.5496305153073240.5550%
Tier VICBJ-MS SVLong Range7.5515754893075330.650%
Tier VIIM960 REGOriginal8.4437005025070430.410%
Tier VIIM960Modmaster Standard8.4437505385075280.510%
Tier VIIM960Modmaster CQC8.4418505815068160.3510%
Tier VIIM960Modmaster SV8.4457005255073450.510%
Tier VIIM960 CClose Quarters8.4418505815068160.3510%
Tier VIIM960 C ARCClose Quarters8.4418505815068250.4510%
Tier VIIM960 CarbineLong Range8.4457005255073450.510%
Tier VIIM960 SDStealth8.4437005025071450.5510%
Tier VIIM960 SPSuppression8.4437505385070390.4510%
-AKS-200ROriginal8.957700665304750.5510%
Tier VIIICPW SD JGLStealth9.13710316355068390.4540%

Sniper Rifles po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM24A2 ALPOriginal2.989 (+4)6311879 (+1)50%0.362.8530
GRO Tier IISRS SD TRTStealth2.99050 (+2)120 (+1)8750%0.362.8530
GRO Tier IISRS SV GHOLong Range2.99550121 (+2)8750%0.392.8530
Tier ISentinel SR-1 SV TANLong Range3.8112401208950%0.39 (-0.02)2.8832
Tier ISentinel SR-1 ACOriginal3.810240119 (+1)8450%0.36 (-0.02)2.8832
Tier IISR-25 SP HLWSuppression4.67217090 (+1)72 (+1)50%0.362.41050
Tier IISR-25 SV WARSniper Rifle4.675 (+4)158 (+8)9587 (-1)50%0.42.82060
Tier IISR-25 WAROriginal4.67215893 (+2)77 (+2)50%0.36 (-0.02)2.81050
Tier IIIMSR C JGLClose Quarters5.5107 (+5)90 (+4)112 (+1)59 (-2)50%0.312.8530
Tier IIIMSR SD OPMStealth5.511267 (+4)117 (+1)67 (+1)50%0.322.8530
Tier IIIMSR SV PNLong Range5.5124501208550%0.392.8530
Tier IVM-200 SD ALPStealth6.3113 (+5)7411662 (+2)65%0.352.8735
Tier IVM-200 SP SCSuppression6.311970123 (+2)75 (+1)65%0.42.81040
Tier IVM-200 SV NHLong Range6.311944 (+6)120 (+1)83 (-3)65%0.382.8735
Tier VSVD SV AELong Range7.29215095 (+2)84 (+1)50%0.392.81050
Tier VINemesis 50 SP GRFSSuppression815022 (+2)120 (+1)90 (-1)65%0.393.6728
Tier VIIM14 Tactical ARCLong Range8.977240109 (+1)86 (+1)50%0.42.82060
Tier VIIM14 Tactical ACLong Range8.977240109 (+1)86 (+1)50%0.42.82060
Tier VIIIKSVK SD JGLStealth9.7164311188465%0.363.6721

Sniper Rifles po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM24 SVLong Range2.5 (-0.2)85 (+7)80 (+20)11172 (-7)50%0.31 (-0.49)2.8 (-1)530
GRO Tier IM24A2 ALPOriginal2.9 (-0.3)85 (+7)63 (+18)11878 (-6)50%0.36 (-0.64)2.8 (-1)530
GRO Tier IM24A2 REGOriginal2.5 (-0.2)89 (+7)60 (+17)11878 (-6)50%0.36 (-0.64)2.8 (-1)530
GRO Tier IM24 CClose Quarters2.5 (-0.2)85 (+7)80 (+20)11172 (-7)50%0.31 (-0.49)2.8 (-1)530
GRO Tier IISRS REGOriginal2.5 (-0.9)91501188050%0.36 (-0.64)2.8 (-1)530
GRO Tier IISRS CClose Quarters2.5 (-0.9)86601117750%0.33 (-0.52)2.8 (-1)530
GRO Tier IISRS SDStealth2.5 (-0.9)90501188750%0.38 (-0.77)2.8 (-1)530
GRO Tier IISRS SD TRTStealth2.9 (-0.9)90481198750%0.36 (-0.69)2.8 (-1)530
GRO Tier IISRS SV GHOLong Range2.9 (-0.5)95501198750%0.39 (-0.76)2.8 (-1)530
Tier 0 / GIM24 GIOriginal2.5 (+0.1)89 (+11)60 (+17)119 (+2)85 (-4)50%0.38 (-0.67)2.8 (-1)530
Tier ISentinel SR-1 REGOriginal3.4 (-0.9)102 (+9)401188350%0.36 (-0.64)2.8 (-1)832
Tier ISentinel SR-1Modmaster Standard3.4 (-0.9)102 (+9)501187950%0.36 (-0.64)2.8 (-1)832
Tier ISentinel SR-1 SDStealth3.4 (-0.9)97 (+4)501168050%0.36 (-0.69)2.8 (-1)832
Tier ISentinel SR-1 SV TANLong Range3.8 (-0.9)112 (+10)401208950%0.41 (-0.84)2.8 (-1)832
Tier ISentinel SR-1 SVLong Range3.4 (-0.9)107 (+9)401198950%0.39 (-0.76)2.8 (-1)832
Tier ISentinel SR-1 ACOriginal3.8 (-0.9)102 (+9)401188450%0.38 (-0.72)2.8 (-1)832
Tier IISR-25 REGOriginal4.2 (-0.6)68150 (-30)9379 (+4)50%0.36 (-0.64)2.8 (-1)1050
Tier IISR-25Modmaster Standard4.2 (-0.6)68170 (-30)9376 (+4)50%0.36 (-0.64)2.8 (-1)1050
Tier IISR-25 SDStealth4.2 (-0.6)68170 (-30)9485 (+3)50%0.36 (-0.74)2.8 (-1)1050
Tier IISR-25 SPSuppression4.2 (-0.6)68170 (-30)8973 (+5)50%0.36 (-0.64)2.4 (-0.8)1050
Tier IISR-25 SP HLWSuppression4.6 (-0.6)72170 (-30)8971 (+5)50%0.36 (-0.64)2.4 (-0.8)1050
Tier IISR-25 SV WARSniper Rifle4.6 (-0.2)71150 (-30)9588 (+2)50%0.4 (-0.85)2.8 (-1)2060
Tier IISR-25 WAROriginal4.6 (-0.6)72158 (-31)9175 (+5)50%0.38 (-0.72)2.8 (-1)1050
Tier IIIMSR REGOriginal5.1 (-0.4)112501187550%0.34 (-0.61)2.8 (-1)530
Tier IIIMSRModmaster Standard5.1 (-0.4)112601187050%0.36 (-0.64)2.8 (-1)530
Tier IIIMSR CClose Quarters5.1 (-0.4)107861115950%0.33 (-0.52)2.8 (-1)530
Tier IIIMSR C JGLClose Quarters5.5 (-0.4)102861116150%0.31 (-0.44)2.8 (-1)530
Tier IIIMSR SDStealth5.1 (-0.4)112601167050%0.34 (-0.66)2.8 (-1)530
Tier IIIMSR SD OPMStealth5.5 (-0.4)112631166650%0.32 (-0.58)2.8 (-1)530
Tier IIIMSR SV PNLong Range5.5 (-0.4)124501208550%0.39 (-0.81)2.8 (-1)530
Tier IVM-200 REGOriginal5.9 (-0.1)114401187765%0.37 (-0.68)2.8 (-1)735
Tier IVM-200Modmaster Standard5.9 (-0.1)114601186565%0.37 (-0.68)2.8 (-1)735
Tier IVM-200 DPMOriginal6.3 (-0.1)120401167765%0.39 (-0.76)2.8 (-1)735
Tier IVM-200 SD ALPStealth6.3 (-0.1)108741166065%0.35 (-0.7)2.8 (-1)735
Tier IVM-200 SDStealth5.9 (-0.1)113701166065%0.35 (-0.7)2.8 (-1)735
Tier IVM-200 SP SCSuppression6.3 (-0.1)119701217465%0.4 (-0.85)2.8 (-1)1040
Tier IVM-200 SVLong Range5.9 (-0.1)119401198565%0.38 (-0.77)2.8 (-1)735
Tier IVM-200 SV NHLong Range6.3 (-0.1)119381198665%0.38 (-0.77)2.8 (-1)735
Tier VSVD REGOriginal6.8 (-0.2)80 (+3)150937650%0.36 (-0.64)2.8 (-1)1050
Tier VSVDModmaster Standard6.8 (-0.2)80 (+3)167937350%0.36 (-0.64)2.8 (-1)1050
Tier VSVD CClose Quarters6.8 (-0.2)76 (+2)180857450%0.33 (-0.52)2.8 (-1)1050
Tier VSVD SDStealth6.8 (-0.2)76 (-1)150917750%0.36 (-0.69)2.8 (-1)1050
Tier VSVD SV AELong Range7.2 (-0.2)92 (+3)150938350%0.39 (-0.76)2.8 (-1)1050
Tier VSVD SVLong Range6.8 (-0.2)84 (+3)150958550%0.39 (-0.76)2.8 (-1)1050
Tier VSVDSSuppression6.8 (-0.2)80 (+3)167897050%0.34 (-0.61)2.4 (-0.8)1050
Tier VINemesis 50 REGOriginal7.6150201188565%0.37 (-0.98)3.4 (-1.4)520
Tier VINemesis 50Modmaster Standard7.6150251188165%0.37 (-0.98)3.4 (-1.4)520
Tier VINemesis 50 CClose Quarters7.6142331117665%0.34 (-0.86)3.4 (-1.4)520
Tier VINemesis 50 SDStealth7.6149251168165%0.35 (-1)3.4 (-1.4)520
Tier VINemesis 50 SP GRFSSuppression8 (+0.4)150201199165%0.39 (-1.21)3.6 (-1.7)728
Tier VINemesis 50 SPSuppression7.6150251188165%0.37 (-0.98)3.4 (-1.4)520
Tier VINemesis 50 SVLong Range7.6157201199065%0.38 (-1.07)3.4 (-1.4)520
Tier VIIM14 REGOriginal8.5 (+0.1)74240 (+40)10272 (-5)50%0.34 (-0.56)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14Modmaster Standard8.5 (+0.1)74270 (+45)10663 (-6)50%0.36 (-0.64)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14 CClose Quarters8.5 (+0.1)70300 (+43)9968 (-5)50%0.33 (-0.52)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14 SDStealth8.5 (+0.1)74240 (+40)10177 (-4)50%0.34 (-0.61)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14 SPSuppression8.5 (+0.1)74270 (+45)10272 (-5)50%0.34 (-0.56)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14 TacticalLong Range8.5 (+0.1)77240 (+40)10882 (-3)50%0.39 (-0.76)2.8 (-1)1050
Tier VIIM14 Tactical ARCLong Range8.9 (+0.5)77240 (+40)10885 (-2)50%0.4 (-0.9)2.8 (-1)2060
Tier VIIM14 Tactical ACLong Range8.9 (+0.5)77240 (+40)10885 (-2)50%0.4 (-0.9)2.8 (-1)2060
Tier VIIIKSVK SD JGLStealth9.7 (+0.5)164311188465%0.36 (-1.04)3.6 (-1.2)721

Sniper Rifles před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IM24 SVLong Range2.78643625119901.1550%
GRO Tier IM24A2 REGOriginal2.7824359511884150%
GRO Tier IM24 CClose Quarters2.77860785111790.850%
GRO Tier IISRS REGOriginal3.4915076511880150%
GRO Tier IISRS CClose Quarters3.48660865111770.8550%
GRO Tier IISRS SDStealth3.49050755118871.1550%
GRO Tier IISRS SD TRTStealth3.89048725119871.550%
GRO Tier IISRS SV GHOLong Range3.49550795119871.1550%
Tier ISentinel SR-1 REGOriginal4.3934062811883150%
Tier ISentinel SR-1Modmaster Standard4.3935078811879150%
Tier ISentinel SR-1Modmaster CQC4.38960898111760.8550%
Tier ISentinel SR-1Modmaster SV4.39840658119891.1550%
Tier ISentinel SR-1 SDStealth4.39350788116801.550%
Tier ISentinel SR-1 SV TANLong Range4.710240688120891.2550%
Tier ISentinel SR-1 SVLong Range4.39840658119891.1550%
Tier ISentinel SR-1 ACOriginal4.79340628118841.150%
Tier IISR-25 REGOriginal4.868180204109375150%
Tier IISR-25Modmaster Standard4.868200227109372150%
Tier IISR-25Modmaster CQC4.8652202381085680.7550%
Tier IISR-25Modmaster SV4.8711802131095841.150%
Tier IISR-25 SDStealth4.8682002271094821.150%
Tier IISR-25 SPSuppression4.868200227108968150%
Tier IISR-25 SP HLWSuppression5.272200240108966150%
Tier IISR-25 SV WARSniper Rifle0711802132095861.2550%
Tier IISR-25 WAROriginal5.2721892271091701.150%
Tier IIIMSR REGOriginal5.511250935118750.9550%
Tier IIIMSRModmaster Standard5.511260112511870150%
Tier IIIMSRModmaster CQC5.5107861535111590.8550%
Tier IIIMSRModmaster SV5.511850985119841.150%
Tier IIIMSR CClose Quarters5.5107861535111590.8550%
Tier IIIMSR C JGLClose Quarters5.9102861465111610.7550%
Tier IIIMSR SDStealth5.511260112511670150%
Tier IIIMSR SD OPMStealth5.9112631185116660.950%
Tier IIIMSR SV PNLong Range5.911850985119841.150%
Tier IVM-200 REGOriginal611440767118771.565%
Tier IVM-200Modmaster Standard6114601147118651.565%
Tier IVM-200Modmaster CQC6109701277111610.8565%
Tier IVM-200Modmaster SV611940797119851.1565%
Tier IVM-200 DPMOriginal6.412040807116771.1565%
Tier IVM-200 SD ALPStealth6.4108741337116601.565%
Tier IVM-200 SDStealth6113701327116601.565%
Tier IVM-200 SP SCSuppression6.41197013910121741.2565%
Tier IVM-200 SVLong Range611940797119851.1565%
Tier IVM-200 SV NHLong Range6.411938757119861.1565%
Tier VSVD REGOriginal777150193109376150%
Tier VSVDModmaster Standard777180231109371150%
Tier VSVDModmaster CQC7741802221085740.8550%
Tier VSVDModmaster SV7811502031095851.1550%
Tier VSVD CClose Quarters7741802221085740.8550%
Tier VSVD SDStealth7771501931091771.550%
Tier VSVD SV AELong Range7.4891502231093831.1550%
Tier VSVD SVLong Range7811502031095851.1550%
Tier VSVDSSuppression777167 (-7%)214108970 (+3%)0.9550%
Tier VINemesis 50 REGOriginal7.615020505118851.3565%
Tier VINemesis 50Modmaster Standard7.615025635118811.3565%
Tier VINemesis 50Modmaster CQC7.614233785111761.265%
Tier VINemesis 50Modmaster SV7.615720525119901.4565%
Tier VINemesis 50 CClose Quarters7.614233785111761.265%
Tier VINemesis 50 SDStealth7.614925625116811.3565%
Tier VINemesis 50 SP GRFSSuppression7.615020507119911.665%
Tier VINemesis 50 SPSuppression7.615025635118811.3565%
Tier VINemesis 50 SVLong Range7.615720525119901.4565%
Tier VIIM14Original8.47420024710102770.950%
Tier VIIM14Modmaster Standard8.4742252781010669150%
Tier VIIM14Modmaster CQC8.4702573001099730.8550%
Tier VIIM14Modmaster SV8.47720025710108851.1550%
Tier VIIM14 CClose Quarters8.4702573001099730.8550%
Tier VIIM14 SDStealth8.47420024710101810.9550%
Tier VIIM14 SPSuppression8.47422527810102770.950%
Tier VIIM14 TacticalLong Range8.47720025710108851.1550%
Tier VIIM14 Tactical ARCLong Range8.47720025720108871.350%
Tier VIIIKSVK SD JGLSuppression9.216431847118841.465%

Pistols po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.137 (+2)4216268 (+2)0%0.12.21236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.137421 (+40)63 (+1)66 (-3)0%0.12.21236
Tier ITR-1 HLWOriginal6.63645063 (+1)61 (+1)10%0.12.21560
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.4315006662 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.12.22040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.4335006657 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIIP-45 DPMOriginal8434006360 (+1)0%0.1 (-0.02)2.21545
Tier IIIP-45 TRTOriginal841400 (+19)6366 (+3)0%0.082.21545
Tier IVRedhawk AEOriginal8.66628067 (+2)57 (+2)10%0.12.4642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.66329567 (+2)56 (+4)10%0.1 (-0.02)2.4642
Tier VPX4 JGLOriginal946 (+3)421 (+21)63 (+2)57 (-2)0%0.082.21442
Tier VPX4 OPMOriginal94642163 (+1)57 (+8)0%0.082.21442
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.12.4642

Pistols po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IP250 AGSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IP250 AUSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45Original4.93740062660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.13542162660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.13738162690%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier 0 / GIP250Original2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier ITR-1Original5.335450626210%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier ITR-1 HLWOriginal6.636450626010%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier IIFiveseveNOriginal6.231500655860%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.431500666060%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.433500665560%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIIP-45Original6.84140062610%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 DPMOriginal84340063590%0.12 (-0.18)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 TRTOriginal84138163630%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1545
Tier IVRedhawkOriginal7.460280676010%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk AEOriginal8.666280655510%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.663295655210%0.12 (-0.18)2.4 (-0.4)642
Tier VPX4Original7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 JGLOriginal94340061590%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 LEFSpecial7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 OPMOriginal94642162490%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VI45TOriginal8.14450065570%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier VIWild BoarOriginal8.271250676510%0.1 (-0.2)3 (-0.8)642
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier VIIModel 29Original8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642

Pistols před patchem 1.2

PistolTierGun ScoreDPSDamageFire RateAccuracyControlReady timeCapacityRPGC
P25012.42412950062650.2122000100
P250 Silver102082550062650.2122000100
P250 Gold102082550062650.2122000100
USP 4524.92463740062660.2125000250
USP 45 ALP202173142162660.21200
USP 45 NH202033238162690.21200
TR-135.32623545062620.2158000400
TR-1 HLW36.62703645062600.21500
FiveSeveN46.22583150065580.32011000550
FiveSeveN AC402332850066600.42000
FiveSeveN SC47.42753350065620.32034000850
FiveSeveN TAN402332850066600.42000
P-4556.82734140062610.21514000700
P-45 DPM502533840063590.312400001000
P45 TRT502403640062610.21500
Redhawk67.42806028067600.2617000850
Redhawk AE602665728065550.2600
Redhawk WAR68.63096329565520.3600
PX477.73064640062560.214200001000
PX4 JGL792864340061590.11400
PX4 OPM702804042162490.114520001300
PX4 LEF702664040062560.214200001000
45T88.13664450065570.215230001150
Wild Boar802586225067650.3600
Model 2998.33106927070590.26640001600
M29 ARC98.33106927070590.26640001600

The Assault zbraně

Assault Rifles po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM27 D10RS DPMOriginal2.9376208548 (+3)40%0.25 (-0.02)2.520120
GRO Tier IM27 D20 TRTLong Range2.939620 (+30)8750 (+3)40%0.242.520120
GRO Tier IIVSS AELong Range2.93390088 (+2)37 (+4)50%0.262.530150
Tier IMk 16 CQC ALPClose Quarters3.836 (+2)7687720 (+4)40%0.182.530120
Tier IMk 16 SV DPMLong Range3.8396209058 (+2)40%0.26 (-0.02)2.530120
Tier IISar-21 C OPMClose Quarters4.64073779 (+2)31 (+11)40%0.22.530120
Tier IISar-21 SD JGLStealth4.642 (+2)663 (+33)86 (+3)32 (-4)40%0.232.530120
Tier IISar-21 SV GHOLong Range4.64455087 (+1)47 (+6)40%0.262.530120
Tier IIIACR SV TANLong Range5.5406509062 (+1)40%0.26 (-0.02)2.530120
Tier IVAR-21 SD PNStealth6.33679086 (+2)28 (+9)40%0.252.530120
Tier IVAR-21 NHOriginal6.340758 (+72)85 (+1)23 (-7)40%0.252.530120
Tier VF2000 HLWOriginal7.24177085 (+1)22 (+2)40%0.252.530120
Tier VF2000 SP ACSuppression7.2398508533 (+3)40%0.25 (-0.02)2.1630120
Tier VF2000 SV SCLong Range7.23977089 (+1)40 (+7)40%0.272.540160
Tier VF2000 SV WARAssault Rifle7.24177083 (+1)55 (+6)40%0.242.540160
Tier VF2000 WAROriginal7.23981184 (+1)28 (+4)40%0.25 (-0.02)2.530120
Tier VIMk 17 SD GRFSStealth850579 (+29)86 (+2)24 (+1)50%0.242.540160
Tier VIIAK-12 SV ARCLong Range8.95461089 (+1)60 (+5)50%0.32.860240
Tier VIIAK-12 SV ACLong Range8.95461089 (+1)60 (+5)50%0.32.860240
Tier VIIIM28 C JGLClose Quarters9.754684772450%0.152.540160
-AK-200Original9.754 (+2)67576 (+13)35 (+4)50%0.212.830150

Assault Rifles po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM27 CClose Quarters2.5 (-0.1)36750772740%0.18 (-0.42)2.5 (-0.3)20120
GRO Tier IM27 REGOriginal2.5 (-0.1)37620 (+20)8442 (-1)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)20120
GRO Tier IM27 D10RS DPMOriginal2.9 (-0.6)37620 (+20)8545 (-1)40%0.27 (-0.63)2.5 (-0.3)20120
GRO Tier IM27 D20Long Range2.5 (-0.1)39620 (+20)8644 (-2)40%0.26 (-0.64)2.5 (-0.3)20120
GRO Tier IM27 D20 TRTLong Range2.9 (-0.6)39590 (+19)8747 (-1)40%0.24 (-0.56)2.5 (-0.3)20120
GRO Tier IIAs Val REGOriginal2.5 (-0.7)28900863750%0.23 (-0.42)2.5 (-0.3)30150
GRO Tier IIAs Val CClose Quarters2.5 (-0.7)261000802050%0.18 (-0.27)2.5 (-0.3)30150
GRO Tier IIVSS AELong Range2.9 (-1.2)33900863350%0.26 (-0.54)2.5 (-0.3)30150
GRO Tier IIVSSLong Range2.5 (-0.7)30900884050%0.26 (-0.54)2.5 (-0.3)30150
Tier 0 / GIM27 GIOriginal2.5 (+0.1)36620 (+20)8246 (-2)40%0.24 (-0.61)2.5 (-0.3)30150
Tier IMk 16 REGOriginal3.4 (-0.1)38620843140%0.23 (-0.57)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IMk 16Modmaster Standard3.4 (-0.1)38675842540%0.23 (-0.57)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IMk 16 CQC ALPClose Quarters3.8 (-0.7)34768771640%0.18 (-0.37)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IMk 16 CQCClose Quarters3.4 (-0.1)36730771640%0.18 (-0.42)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IMk 16 SVLong Range3.4 (-0.1)39620895440%0.26 (-0.69)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IMk 16 SV DPMLong Range3.8 (-0.7)39620905640%0.28 (-0.77)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier IISar-21 REGOriginal4.2 (-0.6)42550843840%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21Modmaster Standard4.2 (-0.6)42630 (-20)8429 (+2)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21 CClose Quarters4.2 (-0.6)40700773140%0.22 (-0.48)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21 C OPMClose Quarters4.6 (-1.2)40737772040%0.2 (-0.4)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21 SD JGLStealth4.6 (-1.2)40630 (-20)8336 (+2)40%0.23 (-0.52)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21 SDStealth4.2 (-0.6)42630 (-20)8432 (+2)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IISar-21 SV GHOLong Range4.6 (-0.2)44550864140%0.26 (-0.64)2.5 (-0.3)30120
Tier IIIACR REGOriginal5.1 (+0.2)37650844440%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IIIACRModmaster Standard5.1 (+0.2)37750843640%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IIIACR CClose Quarters5.1 (+0.2)35850772440%0.18 (-0.42)2.5 (-0.3)30120
Tier IIIACR SV TANLong Range5.5 (-0.4)40650906140%0.28 (-0.77)2.5 (-0.3)30120
Tier IIIACR SVLong Range5.1 (+0.2)38650896340%0.26 (-0.69)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21 REGOriginal5.9 (+0.7)40720 (-30)8423 (+3)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21Modmaster Standard5.9 (+0.7)40790 (-40)8416 (+5)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21 CClose Quarters5.9 (+0.7)38880 (-20)7718 (+2)40%0.22 (-0.48)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21 SD PNStealth6.3 (+0.1)36790 (-40)8419 (+4)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21 SVLong Range5.9 (+0.7)44720 (-30)8954 (+2)40%0.3 (-0.8)2.5 (-0.3)30120
Tier IVAR-21 NHOriginal6.3 (+0.1)40686 (-28)8430 (+3)40%0.25 (-0.55)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 REGOriginal6.8 (+0.5)39 (-2)770 (-30)8424 (+3)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000Modmaster Standard6.8 (+0.5)39 (-2)850841640%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 HLWOriginal7.241 (-2)770 (-30)8420 (+3)40%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 SDStealth6.8 (+0.5)37 (-4)850841940%0.25 (-0.6)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 SPSuppression6.8 (+0.5)39 (-2)850842640%0.25 (-0.6)2.16 (-0.24)30120
Tier VF2000 SP ACSuppression7.239 (-2)850853040%0.27 (-0.68)2.16 (-0.24)30120
Tier VF2000 SVLong Range6.8 (+0.5)41 (-2)770 (-30)8627 (+3)40%0.26 (-0.64)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 SV SCLong Range7.239 (-3)770 (-30)8833 (+2)40%0.27 (-0.83)2.5 (-0.3)40160
Tier VF2000 SV WARAssault Rifle7.2 (+0.9)41 (-2)770 (-30)8249 (+2)40%0.24 (-0.71)2.5 (-0.3)40160
Tier VF2000 WAROriginal7.239 (-2)811 (-31)8324 (+3)40%0.27 (-0.68)2.5 (-0.3)30120
Tier VF2000 CClose Quarters6.8 (+0.5)37 (-2)940 (+40)7719 (-3)40%0.22 (-0.48)2.5 (-0.3)30120
Tier VIMk 17 REGOriginal7.654550842050%0.24 (-0.61)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMk 17Modmaster Standard7.654600841350%0.24 (-0.61)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMK 17 CClose Quarters7.651650771750%0.21 (-0.49)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMk 17 SDStealth7.653550842350%0.24 (-0.61)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMk 17 SPSuppression7.654600841350%0.24 (-0.61)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMk 17 SVLong Range7.656550894650%0.27 (-0.73)2.5 (-0.3)30 (+10)120
Tier VIMk 17 SD GRFSStealth8 (+0.4)50550842350%0.24 (-0.66)2.5 (-0.3)40 (+10)160 (+10)
Tier VIIAK-12 REGOriginal8.5 (-0.1)51 (+1)610 (+10)7836 (-1)50%0.24 (-0.46)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12Modmaster Standard8.5 (-0.1)51 (+1)670 (+20)8315 (-3)50%0.26 (-0.54)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12 CClose Quarters8.5 (-0.1)51 (+1)730 (+7)7823 (-1)50%0.24 (-0.56)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12 SDStealth8.5 (-0.1)51 (-1)610 (+10)8142 (-1)50%0.25 (-0.6)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12 SPSuppression8.5 (-0.1)51 (+1)670 (+20)7825 (-3)50%0.24 (-0.56)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12 SVLong Range8.5 (-0.1)54 (+2)610 (+10)8848 (-1)50%0.29 (-0.76)2.8 (-0.5)30150
Tier VIIAK-12 SV ARCLong Range8.9 (+0.3)54 (+2)610 (+10)8855 (-1)50%0.3 (-1)2.8 (-0.5)60240
Tier VIIAK-12 SV ACLong Range8.9 (+0.3)54 (+2)610 (+10)8855 (-1)50%0.3 (-1)2.8 (-0.5)60240
Tier VIIIM28 C JGLClose Quarters9.7 (+0.4)54 (+1)684772450%0.15 (-0.3)2.5 (-0.3)40160
-AK-200Original9.7 (+0.8)52675633150% (+40)0.21 (-0.44)2.8 (-0.5)30150

Assault Rifles před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IM27 CClose Quarters2.6367504502077270.640%
GRO Tier IM27 REGOriginal2.6376003702084430.8540%
GRO Tier IM27 D10RS DPMOriginal3.5376003702085460.940%
GRO Tier IM27 D20Long Range2.6396003902086460.940%
GRO Tier IM27 D20 TRTLong Range3.5395713712087480.840%
GRO Tier IIAs Val REGOriginal3.2289004203086370.6560%
GRO Tier IIAs Val CClose Quarters3.22610004333080200.4560%
GRO Tier IIVSS AELong Range4.1339004953086330.860%
GRO Tier IIVSSLong Range3.2309004503088400.860%
Tier IMk 16 REGOriginal3.5386203932084310.840%
Tier IMk 16Modmaster Standard3.5386754282084250.840%
Tier IMk 16Modmaster CQC3.5367304382077160.640%
Tier IMk 16Modmaster SV3.5396204032089490.9540%
Tier IMk 16 CQC ALPClose Quarters4.5347684352077160.5540%
Tier IMk 16 CQCClose Quarters3.5367304382077160.640%
Tier IMk 16 SVLong Range3.5396204032089540.9540%
Tier IMk 16 SV DPMLong Range4.5396204032090561.540%
Tier IISar-21 REGOriginal4.8425503853084380.8540%
Tier IISar-21Modmaster Standard4.8426504553084270.8540%
Tier IISar-21Modmaster CQC4.8407004673077310.740%
Tier IISar-21Modmaster SV4.8445504033089581.540%
Tier IISar-21 CClose Quarters4.8407004673077310.740%
Tier IISar-21 C OPMClose Quarters5.8407374913077200.640%
Tier IISar-21 SD JGLStealth5.8406504333083340.7540%
Tier IISar-21 SDStealth4.8426504553084300.8540%
Tier IISar-21 SV GHOLong Range4.8445504033086410.940%
Tier IIIACR REGOriginal4.9376504013084440.8540%
Tier IIIACRModmaster Standard4.9377504633084360.8540%
Tier IIIACRModmaster CQC4.9358504963077240.640%
Tier IIIACRModmaster SV4.938650412308963140%
Tier IIIACR CClose Quarters4.9358504963077240.640%
Tier IIIACR SV TANLong Range5.9406504333090611.540%
Tier IIIACR SVLong Range4.9386504123089630.9540%
Tier IVAR-21 REGOriginal5.2407505003084200.8540%
Tier IVAR-21Modmaster Standard6.2408305533084110.8540%
Tier IVAR-21Modmaster CQC6.2389005703077160.740%
Tier IVAR-21Modmaster SV6.242750525308946140%
Tier IVAR-21 CClose Quarters5.2389005703077160.740%
Tier IVAR-21 SD PNStealth6.2368304983084150.8540%
Tier IVAR-21 SVLong Range5.242750525308946140%
Tier IVAR-21 NHOriginal6.2407144763084270.840%
Tier VF2000 REGOriginal6.3418005473084210.8540%
Tier VF2000Modmaster Standard6.3418505813084160.8540%
Tier VF2000Modmaster CQC6.3399005853077220.740%
Tier VF2000Modmaster SV6.3438005733086240.940%
Tier VF2000 HLWOriginal7.2438005733084170.8540%
Tier VF2000 SDStealth6.3418505813084190.8540%
Tier VF2000 SPSuppression6.3418505813084260.8540%
Tier VF2000 SP ACSuppression7.2418505813085300.9540%
Tier VF2000 SVLong Range6.3438005733086240.940%
Tier VF2000 SV SCLong Range7.2428005604088311.140%
Tier VF2000 SV WARAssault Rifle6.3438005734082470.9540%
Tier VF2000 WAROriginal7.2418425753083210.9540%
Tier VF2000 CClose Quarters6.3399005853077220.740%
Tier VIMk 17 REGOriginal7.6545504952084200.8550%
Tier VIMk 17Modmaster Standard7.6546005402084130.8550%
Tier VIMk 17Modmaster CQC7.651650553207720.750%
Tier VIMk 17Modmaster SV7.656550513208946150%
Tier VIMK 17 CClose Quarters7.6516505532077170.750%
Tier VIMk 17 SDStealth7.6535504862084230.8550%
Tier VIMk 17 SPSuppression7.6546005402084130.8550%
Tier VIMk 17 SVLong Range7.656550513208946150%
Tier VIMk17 SD GRFSStealth7.6505504583084230.950%
Tier VIIAK-12 REGOriginal8.6506005003078370.750%
Tier VIIAK-12Modmaster Standard8.6506505423083180.850%
Tier VIIAK-12Modmaster CQC8.6487235783076200.6550%
Tier VIIAK-12Modmaster SV8.652600520308849150%
Tier VIIAK-12 CClose Quarters8.648 (-4%)7235783076 (-3%)20 (-17%)0.75 (-6%)50%
Tier VIIAK-12 SDStealth8.650 (-4%)6005003079 (-2%)40 (-7%)0.8 (-6%)50%
Tier VIIAK-12 SPSuppression8.6506505423078280.850%
Tier VIIAK-12 SVLong Range8.6526005203088491.550%
Tier VIIAK-12 SV ARCLong Range8.6526005206088561.350%
-AK-200Original8.9526755853063310.6510%
Tier VIIIM28 C JGLClose Quarters9.3536846044077240.4550%

Shotguns po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters2.9176 (+8)116 (+6)11 (+4)49 (-3)0%0.166832
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression2.9152 (+8)116 (+6)11 (+4)73 (-1)0%0.212.6636
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression2.91521101176 (+2)0%0.23 (-0.02)2.6636
Tier IPM5 HLWOriginal3.81928014 (+2)610%0.252.6630
Tier IPM5-350 NHClose Quarters3.8176105 (+10)11 (+2)53 (-4)0%0.182.6630
Tier IIM1014 AEOriginal4.617616012 (+3)52 (+2)0%0.255.5763
Tier IIM1014 SV GHOLong Range4.616816017 (+1)61 (+5)0%0.245.5763
Tier IIM1014 SV WARShotgun4.6176 (+8)168 (+8)1663 (-2)0%0.245.5763
Tier IIM1014 WAROriginal4.616816812 (+3)51 (+4)0%0.25 (-0.02)5.5763
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters5.5200 (+8)89 (+5)959 (-2)0%0.229.81236
Tier IIINS2000 DPMOriginal5.522463 (+3)11 (+2)63 (-2)0%0.25 (-0.02)9.81236
Tier IIINS2000 SD SCStealth5.51926015 (+2)77 (+3)0%0.259.81236
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters6.31762118 (+2)39 (+10)0%0.25654
Tier IVModel 10a SP TANSuppression6.31921701137 (+2)0%0.25 (-0.02)4.4666
Tier IVModel 10a SV PNLong Range6.319214014 (+2)57 (+6)0%0.265666
Tier VKPS-12 SD TRTStealth7.2168190 (+9)1161 (+2)0%0.212.8864
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range8224105 (+5)17 (+1)580%0.246832
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters8.91682508 (+2)55 (+5)0%0.2231060
Tier VIIM3A1 C ACClose Quarters8.91682508 (+2)55 (+5)0%0.2231060
Tier VIIICAWS SD JGLStealth9.719222713460%0.231060

Shotguns po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag Size
GRO Tier IM500 TacticalSpecial2.9 (-0.1)184100 (+30)1263 (-11)0%0.21 (-0.39)6,08
GRO Tier IM500 REGOriginal2.5 (-0.5)18480 (+20)1263 (-10)0%0.25 (-0.45)6,08
GRO Tier IM500 CClose Quarters2.5 (-0.5)176 (+8)110 (+40)949 (-19)0%0.18 (-0.37)6,08
GRO Tier IM500 SVLong Range2.5 (-0.5)19280 (+20)1665 (-9)0%0.24 (-0.46)6,08
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters2.9 (-0.7)168 (+8)110 (+40)752 (-17)0%0.16 (-0.29)6,08
GRO Tier IIPentagun REGOriginal2.5 (-0.3)176 (+8)100 (+30)952 (-15)0%0.24 (-0.46)6,08
GRO Tier IIPentagun SDStealth2.5 (-1.1)15211010600%0.25 (-0.7)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression2.9 (-1.3)1441107740%0.21 (-0.59)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SPSuppression2.5 (-1.1)1521109730%0.23 (-0.62)2.6 (-2.2)6
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression2.9 (-1.3)15211011740%0.25 (-0.75)2.6 (-2.2)6
Tier 0 / GIM500 GIOriginal2.5 (-0.3)176 (+8)100 (+30)952 (-15)0%0.24 (-0.46)6,08
Tier IPM5 REGOriginal3.4 (-0.5)1848012620%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5Modmaster Standard3.4 (-0.5)1848612600%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5 HLWOriginal3.8 (-0.8)1928012610%0.25 (-0.45)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5 SPSuppression3.4 (-0.5)184869680%0.23 (-0.32)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5-350Close Quarters3.4 (-0.5)1761009530%0.18 (-0.27)2.6 (-0.2)6
Tier IPM5-350 NHClose Quarters3.8 (-0.8)176959570%0.18 (-0.27)2.6 (-0.2)6
Tier IIM1014 AEOriginal4.6 (-1)176160950 (-4)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014 REGOriginal4.2 (-0.8)1601601254 (-5)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014Modmaster Standard4.2 (-0.8)1601801249 (-5)0%0.25 (-0.45)41764,07
Tier IIM1014 CClose Quarters4.2 (-0.8)152200942 (-6)0%0.18 (-0.27)41764,07
Tier IIM1014 SDStealth4.2 (-0.8)1521801351 (-5)0%0.23 (-0.47)41764,07
Tier IIM1014 SV GHOLong Range4.6 (-1)168 (+8)1601656 (-4)0%0.24 (-0.51)41764,07
Tier IIM1014 SV WARShotgun4.6 (-0.4)168 (+8)1601665 (-4)0%0.24 (-0.46)41764,07
Tier IIM1014 WAROriginal4.6 (-1)168168947 (-5)0%0.27 (-0.53)41764,07
Tier IIINS2000 REGOriginal5.1 (-1.6)208 (-16)6012650%0.25 (-0.45)41860,012
Tier IIINS2000Modmaster Standard5.1 (-1.6)208 (-16)7012590%0.25 (-0.45)41860,012
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters5.5 (-1.9)192 (-16)849610%0.22 (-0.33)41860,012
Tier IIINS2000 CClose Quarters5.1 (-1.6)200 (-16)809610%0.22 (-0.33)41860,012
Tier IIINS2000 DPMOriginal5.5 (-1.9)224 (-16)609650%0.27 (-0.53)41860,012
Tier IIINS2000 SD SCStealth5.5 (-1.9)192 (-16)6013740%0.25 (-0.55)41860,012
Tier IIINS2000 SPSuppression5.1 (-1.6)208 (-16)709690%0.25 (-0.35)8,012
Tier IVModel 10a REGOriginal5.9 (-1.1)184 (+8)1409490%0.25 (-0.45)5,06
Tier IVModel 10aModmaster Standard5.9 (-1.1)184 (+8)170 (+10)939 (-3)0%0.25 (-0.45)5,06
Tier IVModel 10a CClose Quarters5.9 (-1.1)176 (+8)200 (+20)639 (-6)0%0.22 (-0.33)5,06
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters6.3 (-1.3)176 (+8)211 (+22)629 (-7)0%0.2 (-0.25)5,06
Tier IVModel 10a SP TANSuppression6.3 (-1.3)192 (+8)170 (+10)1135 (-4)0%0.27 (-0.43)41733,06
Tier IVModel 10a SPSuppression5.9 (-1.1)184 (+8)170 (+10)939 (-3)0%0.25 (-0.35)41733,06
Tier IVModel 10a SV PNLong Range6.3 (-1.3)192 (+8)14012510%0.26 (-0.54)5,06
Tier VKPS-12 REGOriginal6.8 (-0.5)1761609610%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12Modmaster Standard6.8 (-0.5)176190 (+10)954 (-3)0%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 CClose Quarters6.8 (-0.5)168220 (+20)644 (-5)0%0.22 (-0.33)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SDStealth6.8 (-0.5)168190 (+10)1057 (-2)0%0.23 (-0.42)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SD TRTStealth7.2 (-0.8)168181 (+10)1159 (-2)0%0.21 (-0.39)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SPSuppression6.8 (-0.5)176190 (+10)1254 (-3)0%0.23 (-0.37)2.8 (-1)8
Tier VKPS-12 SVLong Range6.8 (-0.5)18416016630%0.24 (-0.41)2.8 (-1)8
Tier VISPAS 12 REGOriginal7.6 (-0.2)20810012470%0.25 (-0.45)6,08
Tier VISPAS 12Modmaster Standard7.6 (-0.2)20810912420%0.25 (-0.45)6,08
Tier VISPAS 12 CClose Quarters7.6 (-0.2)2001209350%0.18 (-0.27)6,08
Tier VISPAS 12 SDStealth7.6 (-0.2)20810013490%0.25 (-0.5)6,08
Tier VISPAS 12 SPSuppression7.6 (-0.2)20810912420%0.23 (-0.42)6,08
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range8 (+0.2)22410016580%0.24 (-0.66)6,08
Tier VISPAS 12 SVLong Range7.6 (-0.2)22410016490%0.26 (-0.49)6,08
Tier VIIM3A1 REGOriginal8.5176200955 (+5)0%0.23 (-0.37)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1Modmaster Standard8.5176230 (+10)936 (+5)0%0.25 (-0.45)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 CClose Quarters8.5168250 (+10)641 (+4)0%0.22 (-0.43)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters8.9 (-0.2)168250 (+10)650 (+4)0%0.22 (-0.58)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 C ACClose Quarters8.9 (-0.2)168250 (+10)650 (+4)0%0.22 (-0.58)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SDStealth8.5176230 (+10)1051 (+3)0%0.23 (-0.52)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SPSuppression8.5176230 (+10)1249 (+4)0%0.23 (-0.37)3 (-0.8)10
Tier VIIM3A1 SVLong Range8.51842001658 (+5)0%0.24 (-0.41)3 (-0.8)10
Tier VIIICAWS SD JGLStealth9.7 (+0.4)192227 (+21)1346 (-5)0%0.2 (-0.2)3 (-0.8)10

Shotguns před patchem 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateDPSMag SizeAccuracyControlReady TimeArmor Pierce
GRO Tier IM500 TacticalSpecial318470215812740.60%
GRO Tier IM500 REGOriginal318460184812730.70%
GRO Tier IM500 CClose Quarters31687019689680.550%
GRO Tier IM500 SVLong Range319260192816740.70%
GRO Tier IM500 C JGLClose Quarters3.61607018787690.450%
GRO Tier IIPentagun REGOriginal3.615212030469550.90%
GRO Tier IIPentagun SDStealth3.6152110279610600.950%
GRO Tier IIPentagun SP JGLSuppression4.214411026467740.80%
GRO Tier IIPentagun SPSuppression3.615211027969730.850%
GRO Tier IIPentagun SP ACSuppression4.21521102796117410%
Tier IPM5 REGOriginal3.918480 (-7%)24561262 (+3%)0.70%
Tier IPM5Modmaster Standard3.918486264612600.70%
Tier IPM5Modmaster CQC3.917610029369530.450%
Tier IPM5Modmaster SV3.919280256616640.750%
Tier IPM5 HLWOriginal4.619280 (-7%)25661261 (+5%)0.70%
Tier IPM5 SPSuppression3.91848626469680.550%
Tier IPM5-350Close Quarters3.917610029369530.450%
Tier IPM5-350 NHClose Quarters4.61769527969570.450%
Tier IIM1014 AEOriginal5.617616046979540.70%
Tier IIM1014 REGOriginal5160160427712590.70%
Tier IIM1014Modmaster Standard5160180480712540.70%
Tier IIM1014Modmaster CQC515220050779480.450%
Tier IIM1014Modmaster SV5160160427716600.70%
Tier IIM1014 CClose Quarters515220050779480.450%
Tier IIM1014 SDStealth5152180456713560.70%
Tier IIM1014 SV GHOLong Range5.6160160427716600.750%
Tier IIM1014 SV WARShotgun5.6160160427716690.70%
Tier IIM1014 WAROriginal5.616816847079520.80%
Tier IIINS2000 REGOriginal6.7224602241212650.70%
Tier IIINS2000Modmaster Standard6.7224702611212590.70%
Tier IIINS2000Modmaster CQC6.721680288129610.550%
Tier IIINS2000Modmaster SV6.7240602401216670.750%
Tier IIINS2000 C ALPClose Quarters7.420884291129610.550%
Tier IIINS2000 CClose Quarters6.721680288129610.550%
Tier IIINS2000 DPMOriginal7.424060240129650.80%
Tier IIINS2000 SD SCStealth7.4208602081213740.80%
Tier IIINS2000 SPSuppression6.722470261129690.60%
Tier IVModel 10a REGOriginal717614041169490.70%
Tier IVModel 10aModmaster Standard717616046969420.70%
Tier IVModel 10aModmaster CQC716818050466450.550%
Tier IVModel 10aModmaster SV7184140429612510.80%
Tier IVModel 10a CClose Quarters716818050466450.550%
Tier IVModel 10a C OPMClose Quarters7.616818952966360.450%
Tier IVModel 10a SP TANSuppression7.6184160491611390.70%
Tier IVModel 10a SPSuppression717616046969420.60%
Tier IVModel 10a SV PNLong Range7.6184140429612510.80%
Tier VKPS-12 REGOriginal7.317616046989610.60%
Tier VKPS-12Modmaster Standard7.317618052889570.60%
Tier VKPS-12Modmaster CQC7.316820056086490.550%
Tier VKPS-12Modmaster SV7.3184160491812630.650%
Tier VKPS-12 CClose Quarters7.316820056086490.550%
Tier VKPS-12 SDStealth7.3168180504810590.650%
Tier VKPS-12 SD TRTStealth8168171479811610.60%
Tier VKPS-12 SPSuppression7.3176180528812570.60%
Tier VKPS-12 SVLong Range7.3184160491816630.650%
Tier VISPAS 12 REGOriginal7.8208100347812470.70%
Tier VISPAS 12Modmaster Standard7.8208109378812420.70%
Tier VISPAS 12Modmaster CQC7.820012040089350.450%
Tier VISPAS 12Modmaster SV7.8224100373816490.750%
Tier VISPAS 12 CClose Quarters7.820012040089350.450%
Tier VISPAS 12 SDStealth7.8208100347813490.750%
Tier VISPAS 12 SPSuppression7.8208109378812420.650%
Tier VISPAS 12 SV GRFSLong Range7.8224100373816580.90%
Tier VISPAS 12 SVLong Range7.8224100373816490.750%
Tier VIIM3A1 REGOriginal8.5176190557109530.60%
Tier VIIM3A1Modmaster Standard8.5176200587109380.70%
Tier VIIM3A1Modmaster CQC8.5168220616106420.550%
Tier VIIM3A1Modmaster SV8.51841905831012550.650%
Tier VIIM3A1 CClose Quarters8.5168220616106420.650%
Tier VIIM3A1 C ARCClose Quarters9.1168220616106510.80%
Tier VIIM3A1 SDStealth8.51762005871010530.750%
Tier VIIM3A1 SPSuppression8.51762005871012500.60%
Tier VIIM3A1 SVLong Range8.51841905831016550.650%
Tier VIIiCAWS SD JGLSuppression9.31922066591013510.40%

Pistols po patchi 1.2.1

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.137 (+2)4216268 (+2)0%0.12.21236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.137421 (+40)63 (+1)66 (-3)0%0.12.21236
Tier ITR-1 HLWOriginal6.63645063 (+1)61 (+1)10%0.12.21560
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.4315006662 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.12.22040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.4335006657 (+2)60%0.1 (-0.02)2.22040
Tier IIIP-45 DPMOriginal8434006360 (+1)0%0.1 (-0.02)2.21545
Tier IIIP-45 TRTOriginal841400 (+19)6366 (+3)0%0.082.21545
Tier IVRedhawk AEOriginal8.66628067 (+2)57 (+2)10%0.12.4642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.66329567 (+2)56 (+4)10%0.1 (-0.02)2.4642
Tier VPX4 JGLOriginal946 (+3)421 (+21)63 (+2)57 (-2)0%0.082.21442
Tier VPX4 OPMOriginal94642163 (+1)57 (+8)0%0.082.21442
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.12.4642

Pistols po patchi 1.2

TierWeaponVariantGun ScoreDamageFire RateAccuracyControlArmor PierceReady TimeReload TimeMag SizeAmmo Pool
GRO Tier IP250 AGSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IP250 AUSpecial2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45Original4.93740062660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 ALPOriginal6.13542162660%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
GRO Tier IIUSP 45 NHOriginal6.13738162690%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier 0 / GIP250Original2.429500626510%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1236
Tier ITR-1Original5.335450626210%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier ITR-1 HLWOriginal6.636450626010%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1560
Tier IIFiveseveNOriginal6.231500655860%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN ACOriginal7.431500666060%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN SCOriginal833500656260%0.1 (-0.2)2.2 (-0.6)2040
Tier IIFiveseveN TANOriginal7.433500665560%0.12 (-0.28)2.2 (-0.6)2040
Tier IIIP-45Original6.84140062610%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 DPMOriginal84340063590%0.12 (-0.18)2.2 (-0.6)1545
Tier IIIP-45 TRTOriginal84138163630%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1545
Tier IVRedhawkOriginal7.460280676010%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk AEOriginal8.666280655510%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier IVRedhawk WAROriginal8.663295655210%0.12 (-0.18)2.4 (-0.4)642
Tier VPX4Original7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 JGLOriginal94340061590%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 LEFSpecial7.74640062560%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1442
Tier VPX4 OPMOriginal94642162490%0.08 (-0.02)2.2 (-0.6)1442
Tier VI45TOriginal8.14450065570%0.1 (-0.1)2.2 (-0.6)1545
Tier VIWild BoarOriginal8.271250676510%0.1 (-0.2)3 (-0.8)642
Tier VIIM29 ARCOriginal8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642
Tier VIIModel 29Original8.369270705910%0.1 (-0.1)2.4 (-0.4)642

Pistols před patchem 1.2

PistolTierGun ScoreDPSDamageFire RateAccuracyControlReady timeCapacityRPGC
P25012.42412950062650.2122000100
P250 Silver102082550062650.2122000100
P250 Gold102082550062650.2122000100
USP 4524.92463740062660.2125000250
USP 45 ALP202173142162660.21200
USP 45 NH202033238162690.21200
TR-135.32623545062620.2158000400
TR-1 HLW36.62703645062600.21500
FiveSeveN46.22583150065580.32011000550
FiveSeveN AC402332850066600.42000
FiveSeveN SC47.42753350065620.32034000850
FiveSeveN TAN402332850066600.42000
P-4556.82734140062610.21514000700
P-45 DPM502533840063590.312400001000
P45 TRT502403640062610.21500
Redhawk67.42806028067600.2617000850
Redhawk AE602665728065550.2600
Redhawk WAR68.63096329565520.3600
PX477.73064640062560.214200001000
PX4 JGL792864340061590.11400
PX4 OPM702804042162490.114520001300
PX4 LEF702664040062560.214200001000
45T88.13664450065570.215230001150
Wild Boar802586225067650.3600
Model 2998.33106927070590.26640001600
M29 ARC98.33106927070590.26640001600